Gruntowe pompy ciepła pozostawiają konkurencję w tyle

Technologie

Wentylacja i klimatyzacja  

Kontrola i konserwacja systemów wentylacyjnych

Odpowiednio przeprowadzona konserwacja i kontrola systemów wentylacyjnych jest istotna z punktu widzenia bezpieczeństwa użytkowania budynku oraz wymagań wynikających z przepisów prawa.

Czytaj więcej

Kominki i piece  

Liczy się projekt, czyli o kominkach z DGP

Podstawowe, najważniejsze instalacje wymagają dokładnego zaplanowania i zaprojektowania już na etapie projektowania całego budynku. Nie inaczej jest w przypadku systemu dystrybucji gorącego powietrza, czyli tzw. kominka z DGP.

Czytaj więcej

Kolektory słoneczne  

Optymalizacja wydajności kolektorów słonecznych

Tylko odpowiednio dobrana oraz dokładnie przemyślana instalacja solarna pozwoli na osiągnięcie założonych celów energetycznych. Na co zwrócić uwagę podczas dopasowania i montażu systemu lub jego rozbudowy, aby działał on jak najefektywniej?

Czytaj więcej

Armatura wodociągowa i kanalizacyjna  

Rury wielowarstwowe

Rury wielowarstwowe wyróżnia uniwersalność, dzięki której jest możliwe zastosowanie ich w instalacjach ciepłej i zimnej wody, a także w systemach ogrzewania grzejnikowego oraz podłogowego.

Czytaj więcej

Ogrzewanie  

Sterowanie ogrzewaniem

Nowoczesne instalacje grzewcze nie obejdą się bez odpowiednich urządzeń sterujących. Są to zarówno proste głowice termostatyczne jak i zaawansowane sterowniki oraz systemy pozwalające na nadzorowanie pracy systemu grzewczego z poziomu...

Czytaj więcej