Konkurs - Niezbędnik Fachowca Milwaukee

Instalacje specjalne

Wprawdzie Polska zimą rzadko przypomina Alaskę, ale jak już sypnie, to na całego! W taki czas mieszkańcy domów jednorodzinnych, zamiast po porannej kawie wsiąść do ciepłego samochodu, łapią za szufle do odśnieżania. Podobnie „gimnastyczne” poranki mają wszyscy ci, którzy muszą zadbać o chodniki koło swych posesji. A na dodatek ranne odśnieżanie wcale nie daje pewności, że za kilka godzin pogoda nie zafunduje nam powtórki z rozrywki. Jest jednak na to sposób. Sposób o wiele tańszy niż emigracja w tropiki.

Czytaj więcej...

Pożar biurowca zagraża życiu dużej liczby ludzi znajdujących się w jego wnętrzu i wiąże się ze znacznymi stratami mienia firmowego. W celu ochrony powyższych wartości niezbędne są instalacje systemów przeciwpożarowych.

Czytaj więcej...
Zawory w instalacjach przeciwpożarowych

Specjalne zawory są w stanie zapewnić odpowiednie ciśnienie wody dostarczanej za pomocą instalacji przeciwpożarowej w przypadku pożaru. Tym sposobem zwiększa się bezpieczeństwo obiektów budowlanych, a dzięki skutecznej akcji gaśniczej minimalizowane są straty w przypadku pożaru.

Czytaj więcej...
Wygodny dojazd zimą czyli nowoczesne rozwiązania grzewcze Raychem

Co roku zima przysparza kłopotów mieszkańcom domów jednorodzinnych – posesje są zasypane śniegiem, chodniki śliskie, a przymarznięta brama garażu nie daje się otworzyć. Radzimy sobie z tymi problemami, jak możemy – odśnieżamy samodzielnie, sypiemy piaskiem i solą albo prosimy rodzinę i znajomych o pomoc.

Czytaj więcej...

Właściwie dobrane zabezpieczenia, odpowiedzialne za ochronę rur przed zamarzaniem, zapewnią komfort użytkowania budynku, a co najważniejsze, pozwolą uniknąć wysokich kosztów związanych z odmrażaniem oraz ewentualną wymianą uszkodzonych fragmentów instalacji wodnej.

Czytaj więcej...