Konkurs - Niezbędnik Fachowca Milwaukee

Centralne odkurzacze

Duży zbiornik w centralnym odkurzaczu

Kiedy opróżnić zbiornik kurzu w centralnym odkurzaczu AERTECNICA? Jednostka ssąca systemu centralnego odkurzania jest montowana z dala od pomieszczeń mieszkalnych w których na co dzień przebywają jej użytkownicy. Jednocześnie, biorąc pod uwagę dużą pojemność zbiornika kurzu, okres przez który można korzystać z systemu bez żadnych czynności konserwacyjnych wynosi kilka miesięcy.

Czytaj więcej...
Generalne porządki

Centralny odkurzacz to nie tylko wygoda podczas codziennego sprzątania. To także, a może przede wszystkim, zdrowie użytkowników sprzątanych pomieszczeń. Urządzenie to, w odróżnieniu od odkurzacza przenośnego, usuwa kurz i zanieczyszczone nim powietrze z pomieszczenia, poprzez filtr w jednostce centralnej, na zewnątrz budynku. Warunkiem efektywnego i ergonomicznego działania odkurzacza centralnego jest optymalne rozplanowanie gniazd ssących oraz prawidłowe wykonanie całej instalacji.

Czytaj więcej...
Odkurzacz na balkonie

QB to nowa jednostka systemu centralnego odkurzania. Jej podstawową zaletą i różnicą w porównaniu z innymi urządzeniami tego typu jest możliwość zabudowania jej w ścianie. Dzięki temu nie zajmuje cennego miejsca, sprzyjając rozpowszechnianiu się systemów centralnego odkurzania nie tylko w domach jednorodzinnych ale też w mieszkaniach w budynkach wielorodzinnych. Metalowa hermetyczna i dźwiękoszczelna szafka pozwala na jej montaż również na zewnątrz np. na balkonie.

Czytaj więcej...