Patron Działu Instalacje wodne i kanalizacja

Woda to źródło życia - i właśnie dlatego w naszych działaniach skupiamy się głównie na kwestii higieny wody - VIEGA

Pompy, przepompownie i zestawy hydroforowe

Pompy obiegowe są nieodzownym elementem wyposażenia niemal każdej instalacji grzewczej i przygotowania c.w.u. W nowoczesnych pompach stawia się na oszczędność energii, a co za tym idzie, odpowiednie, elektroniczne sterowanie.

Czytaj więcej...
Pompy szlamowe i ich zastosowanie

Powódź bywa zjawiskiem, które może zaskoczyć każdego. Niechciana brudna woda czy szlam mogą utrudnić życie zarówno mieszkańcom domów, jak i pracownikom budów, górnikom, czy przemysłowcom. Na taką sytuację często wpływ ma zła aura, częste opady deszczu czy śniegu, podnoszenie się wód gruntowych, czy wiosenne roztopy, ale przyczyny mogą być także inne. Doskonałym urządzeniem, które poradzi sobie w każdych warunkach i pomoże usunąć niechcianą wodę, jest pompa szlamowa potrafiąca wypompować trudny do usunięcia szlam i osuszyć miejsca zalane brudną wodą. Koszt takiego urządzenia dla wielu może być wysoki, aby posiąść je na własność, jednak w razie konieczności jest możliwość skorzystania z wypożyczalni pomp szlamowych.

Czytaj więcej...
class=

Nowoczesne pompy wyróżnia wiele cech. Zwraca się uwagę na cichą pracę, wydajność, zastosowanie trwałych materiałów i montaż nie wymagający użycia specjalistycznych narzędzi.

Czytaj więcej...