Woda to źródło życia - i właśnie dlatego w naszych działaniach skupiamy się głównie na kwestii higieny wody - VIEGA

Instalacje ciepłej wody użytkowej

Elektryczny podgrzewacz pojemnościowy Velis Plus – nowość Ariston – jest nowoczesnym urządzeniem zapewniającym komfort ciepłej wody w krótkim czasie.

Czytaj więcej...

Opracowany przez firmę Taconova mieszkaniowy węzeł cieplny TacoTherm Dual Piko łączy przepływowe podgrzewanie wody użytkowej z odpowiednią do zapotrzebowania dystrybucją ciepła grzewczego dla jednostki mieszkaniowej.

Czytaj więcej...
Fot. 1. Ogrzewacze serii Viking są urządzeniami ciśnieniowymi, dostarczającymi podgrzaną wodę do kilku punktów poboru. Ich konstrukcja pozwala na montaż w pionie lub poziome. Szeroka gama pojemności: 30, 55, 80, 100, 120 i 150 litrów, pozwala na optymalny dobór konkretnego urządzenia w zależności od zapotrzebowania na c.w.u.

Praca przepływowego podgrzewacza jest zainicjowana momentem odkręcenia kranu z ciepłą wodą. Urządzenie podgrzewa wodę, pobierając energię elektryczną. W podgrzewaczach pojemnościowych woda jest nie tylko podgrzewana, ale i magazynowana.

Czytaj więcej...
Termodynamiczny ogrzewacz wody z pompą ciepła

Explorer to kompaktowe urządzenie, ogrzewacz wody z wbudowaną pompą ciepła, które jest przeznaczone do instalacji w garażu, piwnicy, kotłowni czy pralni.

Czytaj więcej...
Inteligentny podgrzewacz wody VELIS

Podgrzewacze VELIS PREMIUM zrywają z pojęciem tradycyjnego podgrzewacza. Inteligentne funkcje dostosowania produkcji wody do rytmu życia użytkowników, duża wydajność, kompaktowe kształty i możliwość indywidualnego dobrania koloru obudowy sprawiają, że urządzenia te idealnie dopasowują się do potrzeb użytkowników.

Czytaj więcej...