Klimatyzatory

Mitsubishi Electric przedstawiła zwiedzającym tegoroczne targi Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja urządzenia wszystkich kategorii produktowych oferowanych w Polsce. Poza kilkudziesięcioma obecnymi na stałe w ofercie urządzeniami zaprezentowanych zostało kilka nowości, w tym najnowsze jednostki wewnętrzne Serii M – MSZ-LN. Właśnie te produkty otrzymały tytuł „Najciekawszy Produkt 2017”.

Czytaj więcej...

Nowością w ofercie GREE w Polsce w 2017 roku są systemy zmiennego przepływu czynnika VRF zapewniające nie tylko klimatyzację, ale także ogrzewanie pomieszczeń oraz ciepłą wodę użytkową.

Czytaj więcej...
Inny wymiar ogrzewania…

W sezonie 2016 prezentujemy nową serię klimatyzatorów Lomo. Będzie ona dostępna w dwóch seriach Lomo Eco i Lomo Luxury.

Czytaj więcej...

Inżynierowie marki GREE od lat starają się łączyć najlepsze i najbardziej niezawodne technologie z unikalnym stylem. Efektem ich pracy jest nowe urządzenie Gree Lomo, które stanowi doskonałe połączenie jakości z nowoczesnym designem.

Czytaj więcej...

Haier stale poszukuje rozwiązań, zaawansowanych innowacji technologicznych, aby spełniać oczekiwania odbiorcy. W tym roku linia produktów powiększyła się o klimatyzator Nebula charakteryzujący się inteligentnymi technologiami (od możliwości sterowania WI-FI po rozwiązania zapewniające ochronę środowiska i zdrowia).

Czytaj więcej...