Woda to źródło życia - i właśnie dlatego w naszych działaniach skupiamy się głównie na kwestii higieny wody - VIEGA

Kolektory słoneczne

Systemy solarne to już niemalże standard. Na kompleksową i funkcjonalną instalację solarną składa się szereg elementów i urządzeń. Zawory, zestawy i grupy solarne firmy Ferro zapewnią stabilną, a co najważniejsze, bezpieczną pracę całego systemu.

Czytaj więcej...
Zestaw specjalny kolektorów Vaillant do programu dofinansowania NFOŚiGW

Vaillant przygotował specjalny pakiet dotacyjny, dostosowany do wymagań określonych przez program dofinansowania NFOŚiGW. Oferta została stworzona z myślą o uproszczeniu i usprawnieniu procedury uzyskiwania dotacji w ramach programu.

Czytaj więcej...
Fot. 1. MISTRAL PRO 800.

Zestaw solarny oparty na kolektorach rurowo-próżniowych firmy Hoven to nie tylko wysoka wydajność energetyczna, ale również trwałość, komfort użytkowania i estetyczny wygląd.

Czytaj więcej...
Wymienniki marki Kospel do systemów solarnych

Wykorzystując pierwszą w Polsce w pełni zautomatyzowaną linię technologiczną do emaliowania proszkowego zbiorników, firma Kospel wdrożyła do oferty kolejną gamę produktów – wymienniki do systemów solarnych TERMO SOLAR.

Czytaj więcej...
kolektory-sloneczne-fakro

Realizując proekologiczny kurs rozwoju firma FAKRO wprowadziła do swojej oferty kolektory słoneczne. Zamieniają one promieniowanie słoneczne w czystą, darmową energię, którą można wykorzystać w gospodarstwie domowym. Firma FAKRO posiada w ofercie dwa typy kolektorów: SKW oraz SKC, różniące się jedynie zastosowanym kołnierzem uszczelniającym.

Czytaj więcej...