Woda to źródło życia - i właśnie dlatego w naszych działaniach skupiamy się głównie na kwestii higieny wody - VIEGA

Kominy i systemy kominowe

Nasada hybrydowa Fenko może być wykona w wariancie montażowym na dachówkę typu Braas, na rurę PCV czy na podstawę. Nasada ta montowana na zwieńczeniu komina wentylacyjnego może być dopasowana do wszystkich rodzajów kanałów wentylacyjnych – zarówno tradycyjnych budowanych z cegły jak również przeróżnych pustaków wentylacyjnych, kanałów z PCV, przewodów spiro lub blachy ocynkowanej.

Czytaj więcej...
Systemy kominowe MK w nowej, niższej cenie

Firma MK Systemy Kominowe poszerzyła swoją ofertę o nowe, tańsze systemy kominowe. W asortymencie znalazły się wkłady kominowe MKSZI Invest oraz MKSZI Invest Owal, które dzięki optymalizacji stały się bardziej ekonomiczne.

Czytaj więcej...
class=

Firma KONBET, lider systemów stropowych, poszerza swoją ofertę o ceramiczne systemy kominowe KONBET OSMOSE.

Czytaj więcej...
Konstrukcje wsporcze wracają do asortymentu MK

Firma MK poszerza swoją ofertę o konstrukcje wsporcze, które umożliwiają montaż kominów zewnętrznych bez mocowania do ściany budynku.

Czytaj więcej...
System Zen - komin zewnętrzny

Kominek jest alternatywnym, ekonomicznym i wyjątkowo urokliwym sposobem ogrzewania. Często jednak główną przeszkodą w takiej instalacji jest brak wolnego szachtu lub nieciekawe miejsce na kominek przy wolnym kominie. Firma MK z Żar znalazła rozwiązanie tych problemów – stalowy komin zewnętrzny ZEN.

Czytaj więcej...