Konkurs - Niezbędnik Fachowca Milwaukee

Ogrzewanie podłogowe

Od ogrzewania podłogowego oczekujemy przede wszystkim równomiernego rozprowadzania ciepła po całej powierzchni podłogi. Na rynku istnieje wiele systemów, zapewniających wydajne ogrzewanie, jednak zawsze sercem układu jest rozdzielacz. Produkty Taconova, wyposażone w innowacyjne przepływomierze Topmeter gwarantują użytkownikom wyższy komfort i długotrwałą, bezproblemową eksploatację. Instalator zyskuje korzyść w postaci szybszego montażu i serwisu systemu.

Czytaj więcej...

Marka Purmo wzbogaca ofertę akcesoriów do systemu ogrzewania podłogowego o nowy rozdzielacz ze stali nierdzewnej Purmo DSM. Jego dużą zaletą jest możliwość montażu w dowolnej pozycji (w pionie lub poziomie) oraz podłączenia z prawej lub lewej strony.

Czytaj więcej...
5-warstwowa rura do ogrzewania podłogowego

PexPenta to 5-warstwowa rura do ogrzewania podłogowego wykonana z sieciowanego polietylenu o wysokiej gęstości. Premiera tego przełomowego produktu Purmo miała miejsce na największych targach branży instalacyjnej ISH we Frankfurcie.

Czytaj więcej...
class=

Spółka KAN z Białegostoku rozszerza ofertę o nowe elementy do automatyzacji ogrzewania podłogowego. Precyzyjne urządzenia regulujące temperaturę w pomieszczeniach, z jednej strony zapewnią właściwy komfort cieplny, z drugiej - umożliwią znaczne oszczędności energii.

Czytaj więcej...
Mata grzejna Ensto eWoodMat

Ensto eWoodMat to mata grzejna przeznaczona do pomieszczeń suchych, która może być instalowana bezpośrednio pod parkietem lub podłogą z paneli laminowanych, bez konieczności wykonywania wylewki.

Czytaj więcej...