Konkurs - Niezbędnik Fachowca Milwaukee

Paliwa

Odkryj AmeriGas NANO – ultralekką, wygodną i supermocną butlę gazową nowej generacji. AmeriGas NANO to lekkość, łatwość użytkowania oraz bezpieczeństwo w nowoczesnej i estetycznej formie.

Czytaj więcej...
Nowość w ofercie producenta firmy Tani Opał Sp. z o.o. Ekogroszek wysokoenergetyczny do kotłów z automatycznym podajnikiem Fot. Tani Opał Sp. z o.o.

Przy wyborze materiały opałowego często niesłusznie kierujemy się najniższą ceną i przyzwyczajeniem. Warto jednak przyjrzeć się bliżej wartości kalorycznej opału. To ona powie nam najwięcej o wydajności, a co za tym idzie faktycznej oszczędności. Im wyższa kaloryczność produktu, tym więcej ciepła otrzymamy w procesie spalania.

Czytaj więcej...
class=

Jesień to czas, gdy gromadzimy zapasy opału tak, aby podczas wysokich mrozów nie martwić się o optymalną temperaturę w domu. Przygotowanie drewna opałowego nie jest łatwą sprawą – tym bardziej, gdy tniemy czy też rąbiemy duże bloki drewna. Z pomocą przychodzi stojak do cięcia drewna marki Wolfcraft, który sprawi, że samodzielne przygotowanie opału na zimę będzie przebiegać sprawnie, szybko i, co najważniejsze, bezpiecznie.

Czytaj więcej...
class=

Wzrost popularności odnawialnych źródeł energii powoduje, że inwestorzy coraz częściej i chętniej interesują się budową biogazowni rolniczych. Duża opłacalność produkcji tego biopaliwa, a także spore dotacje i dofinansowania pochodzące z programów rozwoju rolnictwa oraz obszarów wiejskich sprawiają, że na mapie Polski pojawia się coraz więcej biogazowni rolniczych.

Czytaj więcej...
Zbiorniki AmeriGas

Ogrzewanie gospodarstw domowych za pomocą gazu płynnego (LPG), z każdym dniem staje się coraz bardziej popularne. To wynik wygody i bezpieczeństwa, jakie daje stosowanie tego paliwa. W porównaniu do większości innych źródeł energii, takich jak olej opałowy czy paliwa stałe, gaz płynny jest czystym, wygodnym oraz wydajnym paliwem o szerokim wachlarzu zastosowań. Firma AmeriGas oferuje nie tylko najwyższej jakości produkt jakim jest gaz płynny, ale także kompleksową obsługę klienta.

Czytaj więcej...