Woda to źródło życia - i właśnie dlatego w naszych działaniach skupiamy się głównie na kwestii higieny wody - VIEGA

Urządzenia grzewczo-wentylacyjne

Panasonic rozszerzył ofertę zasilanych elektrycznie układów typu VRF o nową serię ECOi EX wyróżniającą się niezwykle wysoką efektywnością energetyczną oraz możliwością pracy w skrajnych temperaturach. Rozwiązanie zostało zaprojektowane z myślą o małych budynkach komercyjnych, takich jak sklepy czy biura, jak również dużych obiektach przemysłowych.

Czytaj więcej...

Firma THERMOSILESIA poszerzyła swoją ofertę o kolejne produkty - agregaty skraplające inverterowe Rotenso RAHU.

Czytaj więcej...

Panasonic zaprezentował zaktualizowany zestaw AHU Kit służący do łączenia jednostek zewnętrznych z serii ECOi, ECO G i PACi z wymiennikami ciepła w centralach wentylacyjnych. Rozwiązanie zostało zaprojektowane z myślą o obiektach komercyjnych, takich jak hotele, biura, serwerownie oraz wszelkich dużych budynkach wymagających kontroli jakości powietrza.

Czytaj więcej...
Niestandardowe i energooszczędne możliwości automatyki PRO-VENT

Energooszczędność central to złożone zagadnienie. Składa się na nie kilka tematów: użycie oszczędnych wentylatorów EC, odpowiednie zaprojektowanie konstrukcji centrali i zoptymalizowana kontrola pracy układu wentylacyjnego.

Czytaj więcej...

Rooftopy TECNOCLIMA to oryginalne i nowoczesne połączenie wszystkich funkcji systemu HVAC w jednym urządzeniu. Są to centrale grzewczo-klimatyzacyjne do montażu na zewnątrz. Zapewniają wentylację i ogrzewanie za pomocą własnych gazowych modułów grzewczych oraz chłodzenie z udziałem dwóch obiegów chłodniczych. Ten w pełni kompaktowy system z bezpośrednią wymianą ciepła pozwala na znaczne oszczędności na etapie inwestycji, a następnie eksploatacji zapewniając jednocześnie wysoki komfort użytkowania.

Czytaj więcej...