Woda to źródło życia - i właśnie dlatego w naszych działaniach skupiamy się głównie na kwestii higieny wody - VIEGA

Uzdatnianie wody

Praktycznie bezobsługowe, niezwykle wydajne i działające kompleksowo. To trzy największe zalety stacji uzdatniających Multi firmy UST-M.

Czytaj więcej...
Nowoczesna neutralizacja kondensatu

Pod koniec minionego roku firma SFA wprowadziła nowy produkt pod nazwą SANINEUTRAL. Jest to urządzenie przeznaczone do neutralizacji kondensatu, powstającego podczas pracy kotłów kondensacyjnych.

Czytaj więcej...
Zmiękczona woda z „Niebieskich Źródeł”

„Niebieskie Źródła” to kompaktowy zmiękczacz wody firmy UST-M. Swoją nazwę zawdzięcza silnie pulsującym źródłom znajdującym się w rezerwacie przyrody położonym na obrzeżach Tomaszowa Mazowieckiego – miasta, w którym swoją siedzibę ma firma. Zastosowana technologia sprawia, że sprzęt jest prosty w obsłudze. Pozwala w łatwy sposób uzdatnić wodę, chroniąc tym samym instalację wodną i sprzęt AGD.

Czytaj więcej...

Zanieczyszczenia mechaniczne to częsty problem z H2O płynącym z naszych kranów. Drobinki rdzy czy piasku sprawiają, że woda jest mętna, a na dnie szklanki osadza się nieprzyjemny nalot. Najprostszym i najtańszym rozwiązaniem w takim przypadku jest instalacja korpusu narurowego.

Czytaj więcej...
Filtry do pralek i zmywarek firmy UST-M

Do większości polskich gospodarstw domowych dociera woda twarda lub średnio twarda. Choć nie ma ona negatywnego wpływu na zdrowie domowników, to, niestety, może znacząco skrócić żywotność sprzętu AGD.

Czytaj więcej...