Woda to źródło życia - i właśnie dlatego w naszych działaniach skupiamy się głównie na kwestii higieny wody - VIEGA

Wentylatory

Od czerwca firma Iglotech rozpoczęła współpracę ze szwedzką firmą Ostberg w zakresie dystrybucji central rekuperacyjnych Heru z obrotowym wymiennikiem ciepła oraz wentylatorów dachowych.

Czytaj więcej...
Typy systemów wentylacyjnych

 

Podstawową funkcją wentylatora jest dostarczenie świeżego powietrza do pomieszczeń w domu oraz wyprowadzenie na zewnątrz zanieczyszczonego. O stały dopływ świeżego powietrza należy zadbać przede wszystkim w pomieszczeniach, w których człowiek przebywa najdłużej.

Czytaj więcej...
Wentylatory Venture Industries w ofercie Iglotech

W ofercie Iglotech pojawiły się produkty firmy Venture Industries, m.in. wentylatory osiowe, kanałowe, dachowe, przeciwwybuchowe, promieniowe oraz wentylatory dla domu i biura. Charakteryzują się precyzją wykonania i wysoką efektywnością.

Czytaj więcej...
Wentylator Dospel PLAY Classic

Efektywna wentylacja pomieszczeń ma niezwykle istotne znaczenie dla dobrego samopoczucia mieszkańców. Czyste i świeże powietrze zapobiega wielu chorobom o podłożu alergicznym oraz stwarza przyjemny klimat we wnętrzach.

Czytaj więcej...
class=

Nowe centrale wentylacyjne o nazwie MISTRAL PRO to urządzenia wyposażone w poszukiwany na rynku przeciwprądowy wymiennik ciepła, który umożliwia odzysk ciepła na poziomie do 95%.

Czytaj więcej...