GROHE Truck Tour

GROHE Truck Tour wyrusza w trasę po Polsce

W trasę po Polsce rusza GROHE Truck Tour. Polska jest pierwszym krajem na trasie, którą mobilne centrum GROHE przebędzie po prestiżowych targach ISH we Frankfurcie. Mobilne centrum GROHE to doskonałe miejsce do zapoznania się z nowościami marki. W odpowiednio wyposażonym trucku będzie można wziąć udział w profesjonalnych warsztatach z ekspertami oraz z bliska przyjrzeć się nowoczesnym sprzętom.

Wielkie otwarcie centrum szkoleniowego Gree w Krakowie!

Wielkie otwarcie centrum szkoleniowego Gree w Krakowie!

Firma Free Polska jako wyłączny przedstawiciel marki Gree w Polsce od tego sezonu rozpoczyna szkolenia instalatorów i partnerów w tematyce doboru, montażu oraz serwisowania urządzeń klimatyzacyjnych.

Würth Polska otwiera drzwi swoich sklepów

Firma Würth Polska rozpoczęła cykl Dni Otwartych w swoich sklepach rozmieszczonych na terenie całej Polski. Oprócz porad ekspertów czy licznych promocji, na odwiedzających będą czekać szkolenia i pokazy produktów. Miłą atmosferę zapewnią również konkursy z nagrodami oraz przygotowany gorący poczęstunek.
Nowa odsłona strony www marki ROTENSO

Nowa odsłona strony www marki ROTENSO

W połowie kwietnia została udostępniona nowa strona internetowa klimatyzatorów marki Rotenso.
15 jubileuszowa edycja FORUM WENTYLACJA-SALON KLIMATYZACJA 2017

15 jubileuszowa edycja FORUM WENTYLACJA-SALON KLIMATYZACJA 2017

Już po raz 15, w Warszawie odbędą się Międzynarodowe Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2017.
Nowe webinarium z ESBE - termostatyczne zawory mieszające

Nowe webinarium z ESBE – termostatyczne zawory mieszające

Firma ESBE rusza z kolejnym cyklem webinariów, tematem najbliższego są: Termostatyczne zawory mieszające – zasada działania, dobór i zastosowanie.
Danfoss w Polsce ma 25 lat!

Danfoss w Polsce ma 25 lat!

Danfoss Poland obchodzi 25. rocznicę działalności na polskim rynku. Wiodący na świecie duński producent rozwiązań technologicznych z zakresu chłodnictwa i klimatyzacji, systemów grzewczych, ciepłownictwa i sterowania silnikami jest obecny w Polsce od 1991 roku.
Przyjemność nauki z Buderusem

Przyjemność nauki z Buderusem

O właściwą temperaturę w Budynku Biblioteki Wydziału Teologicznego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu dbają kotły grzewcze marki Buderus.
Prywatne źródło wody

Prywatne źródło wody

Idea smart living z każdym rokiem cieszy się coraz większą popularnością. Sprytne i inteligentne rozwiązania przekonują również Polaków. Czy dźwiganie wielkich butli ulubionej, gazowanej wody i zwiększanie ilości plastikowych śmieci o kolejne kilogramy brzmi rozsądnie? Zdecydowanie nie.

Międzynarodowe Targi Aquatherm Warsaw po raz drugi w Polsce

Już po raz drugi odbędą się w Polsce Międzynarodowe Targi Aquatherm Warsaw. Wydarzenie jest kontynuacją światowych spotkań profesjonalistów branży HVAC, instalacji sanitarnych i basenów, które zadebiutowały w Polsce ubiegłej jesieni. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach od 16 do 18 listopada 2016 r. w Warszawskim Centrum Expo XXI.

Zobacz także