Analiza spalin – teraz w wersji Smart – analizator spalin testo 300 z technologią smart-touch

  Analizator spalin testo 300 łączy intuicyjną obsługę z dotykowym wyświetlaczem, solidną konstrukcją i wygodną dokumentacją wyników pomiaru.

  analiza spalin teraz w wersji smart analizator spalin testo 300 z technologia smart touch 1024x865 - Analiza spalin – teraz w wersji Smart - analizator spalin testo 300 z technologią smart-touch
  Fot. 1. Analizator spalin testo 300.

  Intuicyjność: dotykowy wyświetlacz

  Najbardziej charakterystyczną cechą nowego testo 300 jest duży 5-calowy wyświetlacz z technologią Smart-Touch, umożliwiający intuicyjną obsługę analizatora – tak prostą jak smartfona. Widoczne są nie tylko wszystkie wyniki pomiarów w postaci wykresu lub tabeli, ale także tworzenie dokumentacji jest zdecydowanie łatwiejsze. Analizator spalin testo 300 jest gotowy do pomiaru po naciśnięciu przycisku.

  Solidność: obudowa o wzmocnionej konstrukcji

  Wytrzymała konstrukcja testo 300 umożliwia bezproblemową pracę w każdych warunkach. Odporny na zadrapania wyświetlacz jest wyposażony w wymienną folię ochronną, a umieszczone w obudowie cztery magnesy zapewniają bezpieczne mocowanie analizatora w miejscu pomiaru (np. na kotle). Zastosowanie cel o wydłużonej żywotności pozwala na bezawaryjną pracę nawet do 6 lat.

  analiza spalin teraz w wersji smart analizator spalin testo 300 z technologia smart touch2 1024x459 - Analiza spalin – teraz w wersji Smart - analizator spalin testo 300 z technologią smart-touch
  Fot. 2. Obudowa skręcana śrubami dla jeszcze większej wytrzymałości.

  Wygoda: menu pomiarowe

  Analizator spalin testo 300 został wyposażony w jasno ustrukturyzowane i czytelne menu pomiarowe dla wszystkich aplikacji związanych z systemami grzewczymi, m.in.: analiza spalin, pomiar ciągu, pomiar CO w otoczeniu, różnica ciśnień, różnica temperatur lub próba szczelności.

  Wydajność: raporty za pomocą poczty e-mail

  Analizator spalin testo 300 umożliwia tworzenie protokołów pomiarowych ze wszystkimi informacjami o wynikach pomiarowych, klientach i systemach grzewczych bezpośrednio na miejscu pomiaru. Co więcej, pozwala na dodawanie do nich komentarzy, potwierdzanie protokołów pomiarowych za pomocą podpisu klienta składanego na ekranie dotykowym, a także wysyłanie ich za pośrednictwem wiadomości e-mail, bezpośrednio z urządzenia. Aby spersonalizować wygląd protokołu pomiarowego można dodać do niego również logo firmy. Raporty PDF ze wszystkimi ważnymi informacjami są również zapisywane w przyrządzie dzięki czemu są zawsze pod ręką.

  analiza spalin teraz w wersji smart analizator spalin testo 300 z technologia smart touch3 1024x515 - Analiza spalin – teraz w wersji Smart - analizator spalin testo 300 z technologią smart-touch
  Fot. 3. Elementy zestawu.

  Elastyczność: konfiguracja urządzenia

  W odniesieniu do technologii sensorów, użytkownik może wybrać analizator z 2 lub 4-letnią gwarancją. Dodatkowo, zarejestrowanie analizatora na stronie www.testo.com.pl, wydłuży bezpłatnie podstawową gwarancję o 1 rok. Oprócz sensorów O2 i CO, analizator testo 300 wyposażony jest w dodatkowy slot, umożliwiający dobudowę celi NO (opcja). Dostępne są również różne zestawy ze specjalnymi konfiguracjami analizatora i poszczególnymi akcesoriami, specjalnie dostosowane do wymagań serwisantów i instalatorów kotłów grzewczych. Testo Sp. z o. o. jest oddziałem niemieckiej firmy Testo SE & Co. KGaA – producenta przyrządów kontrolno – pomiarowych, który posiada ponad 60 lat doświadczeń w projektowaniu, produkcji i sprzedaży sprzętu pomiarowego. Jesteśmy obecni na wszystkich kontynentach za pośrednictwem 33 oddziałów oraz 80 firm partnerskich. Testo, jako ekspert w technologii pomiarowej i lider na rynku światowym w przenośnej technologii pomiarowej, do swoich rozwiązań pomiarowych przekonał już ponad 650 000 klientów na całym świecie. Testo pomaga w doborze odpowiednich urządzeń pomiarowych w ogrzewnictwie, chłodnictwie i branży wentylacyjnej.

  Testo Sp. z o.o.
  http://www.testo.com.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here