Domowy systemem grzewczy zarządzany aplikacją Junkers

Aplikacja firmy Junkers to nowe rozwiązanie pozwalające zdalnie sterować praca systemu grzewczego. Jest to kolejny przykład nowoczesnej technologii, która znajduje praktyczne zastosowanie w życiu codziennym.

Domowy systemem grzewczy zarządzany aplikacją Junkers

Aplikacja mobilna JunkerHome zapewnia bezpośredni dostęp do panelu sterowania systemem grzewczym za pośrednictwem Internetu. Dzięki temu, będąc np. na zakupach, jesteś w stanie regulować temperaturę we własnym domu i oszczędzać energię. Jeśli w mroźny dzień wracając do domu marzysz o gorącej kąpieli w ciepłym domu, nic prostszego. Wystarczy posiadać urządzenie mobilne z zainstalowaną aplikacją i dostępem do Internetu, WiFi lub sieci GSM. System umożliwia ustawianie temperatury w pomieszczeniach z dokładnością do 0,5 stopnia Celsjusza.

Dzięki JunkersHomę masz możliwość wyboru trybu pracy ogrzewania spośród dostępnych opcji: automatycznego, dziennego, nocnego i ochrony przeciwzamrożeniowej oraz ustalenia nawet sześciu różnych programów ogrzewania, uwzględniających zapotrzebowanie na określony poziom temperatur w poszczególnych porach i dniach tygodnia.

REKLAMA


Dodatkowym ułatwieniem są powiadomienia wyświetlane przez aplikację, informujące m.in. o ewentualnych błędach w pracy systemu grzewczego. Natomiast dostęp do panelu sterowania zabezpieczony jest hasłem.

Aplikacja współpracuje z kotłami marki Junkers wyposażonymi w automatykę Bosch Heatronic® 3 lub 4. Kotły muszą być wyposażone w regulatory pokojowe FR120 lub pogodowe serii FW oraz moduł MB100-LAN, który pozwala na przetwarzanie i przekazywanie danych między systemem grzewczym a urządzeniem mobilnym.

Domowy systemem grzewczy zarządzany aplikacją Junkers

Póki co, aplikacja JunkersHome jest dostępna na urządzeniach mobilnych opartych na systemie iOS. Następnym krokiem będzie jej współpraca z systemem operacyjnym Android.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *