FERRO laureatem Konkursu Złotego Instalatora

11 września 2009 Sąd Konkursowy jesiennej edycji Konkursu o Złotego Instalatora 2009 przyznał statuetkę „Złotego Instalatora” firmie FERRO S.A.

FERRO laureatem Konkursu Złotego Instalatora FERRO laureatem Konkursu Złotego Instalatora

Firma została uhonorowana tym zaszczytnym wyróżnieniem – jednym z najważniejszych dla branży instalacyjnej – za zestaw wymiennikowo – pompowy do instalacji ogrzewczych mieszanych.

Zestaw jest kompletnym urządzeniem gotowym do podłączenia i oddzielenia obiegów c.o. zawierających źródło ciepła pracujące w układzie otwartym i źródło ciepła pracujące w układzie zamkniętym. Urządzenie to jest również przystosowane do współpracy z instalacjami solarnymi, dzięki czemu umożliwia efektywną wymianę ciepła pomiędzy dwoma czynnikami.

REKLAMA


Innowacyjne rozwiązania instalacji grzewczych, oszczędność czasu i usprawnienie pracy instalatora, gwarancja niezawodności i bezpieczeństwa dla odbiorcy końcowego – to tylko niektóre z parametrów uzasadniające przyznanie wyróżnienia.

Uroczyste wręczenie nagród wszystkim laureatom odbyło się 29 września w Warszawie podczas VII Kongresu INSTALEXPO, którego tematem przewodnim była sprawność energetyczna urządzeń i systemów instalacyjnych w świetle uzyskiwanych efektów ekonomicznych.

Organizatorami konkursu są Instalator Polski Sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Polski Instalator” oraz Polska Korporacja Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji. W ciągu roku odbywają się dwie edycje Konkursu o Złotego Instalatora: edycja wiosenna, której wyniki ogłaszane są podczas Wiosennej Gali Instalatorów oraz edycja jesienna z uroczystym wręczeniem statuetek podczas Kongresu INSTALEXPO.

W wiosennej edycji konkursu firmy nagradzane są za osiągnięcia na różnorodnych polach działalności takie jak organizacja handlu, kształcenie specjalistów branżowych czy wzorowe wykonanie instalacji. We wrześniu nagradzane są wyroby, opracowania technologiczne i konstrukcyjne charakteryzujące się wysokimi walorami technicznymi, użytkowymi i estetycznymi, walorami ekologicznymi, nowoczesnością i niezawodnością w działaniu.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *