Fluke w promocji na koniec roku dodaje w prezencie iPady i obiektywy do kamer termowizyjnych

  Fluke prowadzi akcję „Promocje na koniec roku”. Specjalnie przygotowane z tej okazji oferty będą ważne do 15 grudnia. Klienci kupujący kamery termowizyjne otrzymają w prezencie tablety iPad Air lub iPad Mini. Kupując kamerę będzie można także wybrać opcję z dodanym do niej gratis teleobiektywem lub obiektywem szerokokątnym. Fluke przygotował także kilka innych zestawów promocyjnych, w których skład wchodzą m.in. trójfazowe rejestratory mocy Fluke 1736 czy przemysłowe multimetry Fluke 87-5.

  fluke w promocji na koniec roku dodaje w prezencie ipady i obiektywy do kamer termowizyjnych - Fluke w promocji na koniec roku dodaje w prezencie iPady i obiektywy do kamer termowizyjnych

  Współpraca kamer termowizyjnych z urządzeniami mobilnymi to kamień milowy w obszarze termografii i jeden z filarów wprowadzonego w ub.r. przez firmę Fluke systemu Fluke Connect. W przygotowanej przez Fluke promocji, która potrwa do 15 grudnia, klienci kupujący kamery termowizyjne otrzymają w prezencie tablety iPad Air lub iPad Mini (w zależności od wybranego modelu kamery).

  Klienci, którzy kupią kamerę Fluke z serii profesjonalnej lub eksperckiej (Ti200, Ti300, Ti400, TiX500, TiX520, TiX560) otrzymają w prezencie tablet Apple iPad Air. Z kolei zakup kamer z serii użytkowej – TiS45, TiS55 i TiS65 będzie premiowany tabletem iPad Mini.

  Po pobraniu darmowej aplikacji z Apple App Store, iPad – dzięki aplikacji kompatybilny już wtedy z systemem Fluke Connect – może stać się efektywnym centrum komunikacyjno-obliczeniowym wydatnie wspierającym proces pomiarowy i analityczny.

  System Fluke Connect to największe na świecie portfolio połączonych przyrządów, dzięki któremu technicy mogą bezprzewodowo przesyłać dane z przyrządów pomiarowych na smartfony i tablety w celu bezpiecznego zapisu w chmurze. Jest to również wygodny sposób na zapewnienie dostępu do danych wszystkim członkom zespołu terenowego. Fluke Connect obejmuje obecnie już ponad 20 przyrządów współpracujących z urządzeniami mobilnymi: multimetry, mierniki elektryczne, mierniki przemysłowe, wibrometry i kamery termowizyjne. Instalowana na urządzeniu mobilnym aplikacja pozwala na udostępnianie pomiarów w czasie rzeczywistym, zapis danych i obrazów termowizyjnych w „chmurze”, intuicyjne tworzenie wykresów i śledzenie trendów oraz tworzenie historii pomiarów skojarzonej automatycznie z diagnozowanym urządzeniem. Wykorzystanie Fluke Connect ułatwia technikom serwisu, elektrykom i inżynierom utrzymania ruchu pracę w zespole zapewniając natychmiastowy dostęp do danych, wyników pomiarów i raportów, a także umożliwiając natychmiastową komunikację. Wszystko to zapewnia oszczędności finansowe i czasowe, oraz przyczynia się do bezpieczniejszej pracy i produktywniejszego wykorzystywania posiadanych narzędzi pomiarowych.

  Inne wybrane promocje przygotowane przez Fluke w ramach akcji „Promocje na koniec roku”

  fluke w promocji na koniec roku dodaje w prezencie ipady i obiektywy do kamer termowizyjnych 1 - Fluke w promocji na koniec roku dodaje w prezencie iPady i obiektywy do kamer termowizyjnych

  – Obiektyw gratis
  Bez regulacji ostrości pomiar temperatury może być niedokładny i można przeoczyć to, czego się szuka. System automatycznej regulacji ostrości Fluke LaserSharp™ dokładnie wskazuje miejsce, w którym wykonywany jest pomiar. By jeszcze bardziej zwiększyć możliwości ustawienia ostrości i kąta widzenia warto zastosować teleobiektyw lub obiektyw szerokokątny – i właśnie takie zestawy przygotował Fluke – zakup kamery termowizyjnej z serii profesjonalnej lub eksperckiej (Ti200, Ti300, Ti400, TiX500, TiX520, TiX560) upoważnia do otrzymania gratis teleobiektywu lub obiektywu szerokokątnego

  – 15 proc. zniżki na zestaw do wykrywania i usuwania usterek
  Trójfazowy rejestrator mocy Fluke 1736 i kamera termowizyjna TiS10 są dostępne w zestawie do wykrywania i usuwania usterek związanych z jakością energii. Oba przyrządy mogą połączyć się ze smartfonem przez WiFi za pomocą aplikacji Fluke Connect® lub z laptopem za pomocą najnowszego oprogramowania raportującego.

  – 15 proc. zniżki na zestaw kamera termowizyjna + obiektyw
  Teleobiektyw lub makroobiektyw w zestawie z kamerą termowizyjną Fluke z serii eksperckiej (TiX520 lub TiX560) ze zniżką na cały zestaw w wysokości 15 proc. Teleobiektyw 4x Fluke – stojąc w bezpiecznej odległości można powiększyć oglądany obiekt 4-krotnie bardziej niż przy użyciu standardowego obiektywu. Makroobiektyw 25 mikronów Fluke – umożliwa bardzo szczegółowe oglądanie małych obiektów o wielkości 25 mikronów, czyli cieńszych niż przeciętny ludzki włos.

  – Akcesoria SureGrip gratis
  Zakup przemysłowego multimetru Fluke 87-5 z dożywotnią gwarancją premiowany jest zestawem akcesoriów SureGrip™, który znacznie zwiększa wygodę i bezpieczeństwo użytkowania (łączna zniżka 23 proc.).

  Wszystkie przygotowane przez Fluke „Promocje na koniec roku” znaleźć można na stronie content.fluke.com/promotions/promo-multi/end-of-year-promo/IG-EU-MULTI-2015-ENDOFYEARPROMO-LP-PLPL.html

  Zapraszamy na www.fluke.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here