Indywidualnie dobrane grzewcze rozwiązania systemowe marki Buderus

Każdy budynek ma inne potrzeby grzewcze, dlatego najefektywniejsze są kompleksowe rozwiązania dobierane indywidualnie do potrzeb użytkowników.

Marka Buderus należy do Grupa Bosch Thermotechnik GmbH, największego producenta systemów grzewczych w Europie. Posiada sieć dystrybucyjną na całym świecie, a w Polsce reprezentowana jest przez Dział Termotechniki firmy Robert Bosch Sp. z o.o.. Buderus zapewnia swoim klientom kompleksową ofertę systemów grzewczych o mocy od 2,5 kW do 1 850 kW (1,85 MW).

Buderus oferuje nie tylko całą gamę produktów takich jak: kotły (konwencjonalne i kondensacyjne), podgrzewacze ciepłej wody użytkowej, pompy ciepła (typu glikol/woda i powietrze/woda), systemy solarne (bazujące na kolektorach płaskich i próżniowych), grzejniki itd., ale także kompleksowe rozwiązania grzewcze.

REKLAMA


Oferta marki Buderus łączy wysokiej jakości elementy i zapewnia ich wydajną współpracę w ramach rozwiązań systemowych. Odpowiednio dobrane części systemu grzewczego pozwalają uzyskać jego najwyższą sprawność.

Efektywną współpracę poszczególnych składających się na dane rozwiązanie elementów zapewnia inteligentny system regulacji. Logamatic EMS jest systemem zarządzania energią zorientowanym na wydajną i oszczędną pracę systemu, a także jego łatwą i wygodną obsługę. Z kolei Logamatic 4000 to zaawansowany system modułowy, który przeznaczony jest do bardziej rozbudowanych rozwiązań grzewczych.

Nieodłącznym elementem każdego systemu grzewczego są zasobniki ciepłej wody użytkowej, które pozwalają na coś więcej niż tylko produkcja i dystrybucja ciepła. Dzięki nim możliwe jest także jego magazynowanie.

Systemy grzewcze marki Buderus mogą być zasilane gazem, olejem, paliwami stałymi, a tkaże energią z odnawialnych źródeł. Są energooszczędne, więc ich użytkownicy zauważą różnicę w wysokości płaconych rachunków.

Systemowe rozwiązania marki Buderus mogą być w każdej chwili rozbudowane o kolejne elementy. Możliwa jest także ich integracja z rozwiązaniami wykorzystującymi odnawialne źródła energii.

Buderus należy od 2003 roku do grupy Bosch, a 1 października 2012 roku nastąpiło w Polsce połączenie spółek Buderus Technika Grzewcza i Robert Bosch. Buderus jest wiodącym na świecie producentem grzewczych rozwiązań systemowych. Ponad 280 lat doświadczeń i wprowadzane na rynek innowacyjne rozwiązania sprawiają, że Buderus stale wyznacza nowe trendy w technice grzewczej.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *