Już jest! Nowa strona internetowa Haier AC!

  Nowa strona została stworzona w oparciu o najnowsze technologie umożliwiające dostęp do szukanych materiałów, czy produktów. Strona jest intuicyjna, przejrzysta i przystosowana do użycia na dowolnym urządzeniu.


  Na nowej stronie internetowej jest przedstawiona cała oferta produktowa systemów klimatyzacji Haier. Strona podzielona została na dwa główne działy: DLA DOMU gdzie Odbiorca końcowy może znaleźć najlepsze rozwiązania klimatyzacji do montażu w mieszkaniach czy domach, oraz dział DLA BIZNESU, w którym Instalatorzy i Dystrybutorzy mają dostęp do pełnej oferty klimatyzatorów komercyjnych przeznaczonych na większe inwestycje.

  Już jest! Nowa strona internetowa Haier AC!
  Już jest! Nowa strona internetowa Haier AC!

  Pełnej ofercie produktowej na stronie towarzyszą inne działy, między innymi: SZKOLENIA gdzie w przyszłości zainteresowani będą mogli wyrazić chęć uczestnictwa w szkoleniu, obszerny dział DO POBRANIA z niezbędną dokumentacją, dział SERWIS z formularzem zgłoszeniowym oraz dział AKTUALNOŚCI gdzie na bieżąco będą pojawiały się nowe wpisy.

  Haier to najbardziej rozwijająca się obecnie marka na świecie i cieszy się także coraz większym zaufaniem wśród Polaków. Klimatyzatory tej marki to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia na rynku. W ofercie Haier AC znajdują się systemy klimatyzacji Split, Multi Split i MRV.

  Generalnym dystrybutorem produktów Haier AC w Polsce jest Refsystem Sp. z o.o.

  www.haier-ac.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here