Już jest! Nowa strona internetowa Haier AC!

  Nowa strona została stworzona w oparciu o najnowsze technologie umożliwiające dostęp do szukanych materiałów, czy produktów. Strona jest intuicyjna, przejrzysta i przystosowana do użycia na dowolnym urządzeniu.


  Na nowej stronie internetowej jest przedstawiona cała oferta produktowa systemów klimatyzacji Haier. Strona podzielona została na dwa główne działy: DLA DOMU gdzie Odbiorca końcowy może znaleźć najlepsze rozwiązania klimatyzacji do montażu w mieszkaniach czy domach, oraz dział DLA BIZNESU, w którym Instalatorzy i Dystrybutorzy mają dostęp do pełnej oferty klimatyzatorów komercyjnych przeznaczonych na większe inwestycje.

  juz jest nowa strona internetowa haier ac - Już jest! Nowa strona internetowa Haier AC!
  Już jest! Nowa strona internetowa Haier AC!

  Pełnej ofercie produktowej na stronie towarzyszą inne działy, między innymi: SZKOLENIA gdzie w przyszłości zainteresowani będą mogli wyrazić chęć uczestnictwa w szkoleniu, obszerny dział DO POBRANIA z niezbędną dokumentacją, dział SERWIS z formularzem zgłoszeniowym oraz dział AKTUALNOŚCI gdzie na bieżąco będą pojawiały się nowe wpisy.

  Haier to najbardziej rozwijająca się obecnie marka na świecie i cieszy się także coraz większym zaufaniem wśród Polaków. Klimatyzatory tej marki to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia na rynku. W ofercie Haier AC znajdują się systemy klimatyzacji Split, Multi Split i MRV.

  Generalnym dystrybutorem produktów Haier AC w Polsce jest Refsystem Sp. z o.o.

  www.haier-ac.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here