Centrale przeciwprądowe MISTRAL PRO

Nowe centrale wentylacyjne o nazwie MISTRAL PRO to urządzenia wyposażone w poszukiwany na rynku przeciwprądowy wymiennik ciepła, który umożliwia odzysk ciepła na poziomie do 95%.

Wentylatory PLAY – włącz dyskretną wentylację powietrza

Wentylatory PLAY – rynkowa nowość firmy DOSPEL - to produkt będący przykładem inteligentnej technologii oraz nowoczesnego wzornictwa. Niebanalna stylistyka produktów marki DOSPEL w połączeniu z funkcjonalnością i komfortem użytkowania nie zakłóca domowego spokoju i zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Niezawodny i cichy wentylator wywiewny MVS 10

MVS 10 to nowe urządzenie firmy Orcon do wentylacji domowej. Zostało ono wyposażone w silnik EC. Dzięki temu jest bardzo ciche i wydajne energetycznie. MVS 10 zapewnia średnią oszczędność energii o 50% wyższą w porównaniu do standardowych systemów wentylacji domowej.

Nowy system wentylacji mieszkań in-VENA

System Wentylacji Mieszkań in-VENA to zupełnie nowe na polskim rynku rozwiązanie umożliwiające wentylację mechaniczną nawiewno-wywiewną pomieszczeń w budownictwie mieszkaniowym oraz w biurach i obiektach użyteczności publicznej. Istotą systemu jest centrala wentylacyjna wbudowana w ścianę budynku, wraz z kanałami wentylacyjnymi wyciągowymi oraz kanałami do podłączenia wewnętrznej instalacji wentylacyjnej.

Cichy i wydajny system wentylacyjny

Pojawiła się na rynku nowa seria ELS Ultra Silence dostarczana przez firmę Helios. Wentylatory do pomieszczeń mieszkalnych tej linii cechuje najwyższa jakość oraz doskonałe parametry. Seria ta jest następcą popularnego w naszym kraju systemu jednorurowego ELS.

Satynowy powiew w domu – wentylatory Visconti

Wentylatory Visconti zachwycają nie tylko funkcjonalnością, lecz także niespotykanymi w przypadku innych urządzeń tego typu cechami estetycznymi. Firma Dospel wprowadziła na rynek dwa nowe wentylatory tej marki, przeznaczone zarówno dla miłośników stylu minimalistycznego, jak i tradycyjnego.

Zobacz także