Koła pomiarowe

Stanley wzbogaca swoją ofertę o dwa nowe koła pomiarowe z linii FatMax: MW 55 D oraz MW 55 S. Urządzenia doskonale sprawdzają się w sytuacjach, gdy użycie dalmierzy staje się kłopotliwe (np. brak odpowiedniego przedmiotu, który wyznacza cel pomiaru).

Koła pomiarowe

Swoje zastosowanie znajdują zarówno w pracach budowlanych, geodezyjnych, jak również przy określaniu odległości związanych z malowaniem linii poziomych czy przy mierzeniu odcinków krzywoliniowych. Największą zaletą kół pomiarowych jest ich prosta obsługa.
Nowe urządzenia marki Stanley posiadają dużą wygodną rękojeść pozwalającą na pewne prowadzenie oraz charakteryzują się zwartą metalową konstrukcją. Przełącznik kasowania pomiarów został umieszczony nad kołem, co zapobiega nieumyślnemu wyzerowaniu wyników uzyskanych w czasie prowadzenia prac. Wysoką precyzję pomiarów zapewnia pyłoszczelny mechanizm, który umożliwia odczyt wyników z dokładnością do jednego centymetra.
Model MW 55 S został wyposażony w koło szprychowe zapewniające lekkość konstrukcji, z kolei model MW 55 D posiada solidne koło pełne do pracy w trudnym terenie, które uniemożliwia gromadzenie się zabrudzeń. Dla szybszego mierzenia odległości w obu modelach marki Stanley zastosowano koło o średnicy jednego metra.

Koła pomiarowe

Sugerowana cena detaliczna:
Koło pomiarowe MW 55 D – 740 zł
Koło pomiarowe MW 55 S – 750 zł
Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych.

REKLAMA


«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *