Kolorowe końcówki wkrętakowe GRAPHITE

Montaż płyt gipsowo-kartonowych, przykręcanie szafek rozdzielczych, czy innych cementów wymagających pewnego zamocowania. Wykonanie każdej z tych prac znacznie ułatwi wkrętarka akumulatorowa wyposażona w nowy zestaw końcówek wkrętakowych GRAPHITE. Trwałe bity zostały umieszczone w ergonomicznym etui, które umożliwia ich wymianę jedną ręką. Pozwala to na sporą oszczędność czasu, szczególnie w przypadku częstej wymiany akcesoriów.

Kolorowe końcówki wkrętakowe GRAPHITE

Końcówki wkrętakowe są niezastąpionym elementem wyposażenia profesjonalnego warsztatu i podręcznej skrzynki narzędziowej. Inwestując w dobrej klasy elektronarzędzia warto zadbać o odpowiedni osprzęt. Z myślą o zaawansowanych użytkownikach wkrętarek i wiertarko-wkrętarek specjaliści marki GRAPHITE zaprezentowali nowy zestaw bitów. W składającym się z 22 elementów zestawie użytkownik znajdzie najpotrzebniejsze końcówki: płaskie, krzyżowe Philips oraz Pozidriv, a także hex i torx z otworem. Wszystkie bity wykonane zostały z mocnej i trwałej stali stopowej typu S2. Dzięki zastosowaniu wyjątkowo twardego materiału, można mieć pewność, że bity GRAPHITE świetnie sprawdzą się nawet podczas długotrwałej pracy przy dużym obciążeniu. To jednak nie wszystko. Komplet dopełnia szybkomocujący uchwyt magnetyczny, który ułatwia montaż i demontaż końcówek, a przez to poprawia komfort pracy. Dodatkowo każdy rodzaj bitów oznaczony został innym kolorem. Ułatwia to przede wszystkim szybkie rozróżnienie typów i lepszą organizację pracy.

Końcówki wraz z uchwytem umieszczone zostały w wygodnym i wytrzymałym opakowaniu. Pudełko posiada obrotowy zaczep, który pozwala zawiesić zestaw np. na pasku. Specjalna konstrukcja opakowania umożliwia wyjmowanie i wkładanie bitów do pudełka zawieszonego na pasku jedną ręką. Funkcja ta jest bardzo przydatna przy każdym typie prac. Wymiana bitów przebiega sprawnie i nie wiąże się z koniecznością częstego odkładania wkrętarki. Solidnie zamknięcie pudełka zabezpiecza przed wypadnięciem i zgubieniem elementów oraz ułatwia transportowanie. Ze względu na rodzaj materiałów i jakość wykonania, zestaw z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników narzędzi.

REKLAMA


Źródło: Graphite

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *