Kompaktowy sprzęt o wielkiej mocy – Starmix IS-Compact

Znane i cenione odkurzacze przemysłowe marki Starmix serii IS zostały poddane technologicznym modyfikacjom, na skutek których powstała seria nowych odkurzaczy kompaktowych IS-Compact.

Kompaktowy sprzęt o wielkiej mocy

Odmienione urządzenie, dzięki poprawionej konstrukcji, zyskało jeszcze lepszą funkcjonalność i elegancki wygląd natomiast parametry pracy takie jak przepływ powietrza oraz podciśnienie pozostały niezmienione. Seria IS-Compact składa się z dwóch modeli ISC ARD-1425 EWS oraz ISC ARD-1450 EWS, które różnią się od siebie pojemnością zbiornika (odpowiednio 25 oraz 50 litrów), a także wymiarami. W obu odkurzaczach winylowy przewód zasilający zastąpiono gumowym co uodporniło przewód na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, a także poprawiło jego elastyczność. W mniejszym, 25-litrowym modelu zmieniona została konstrukcja zbiornika, która wpłynęła na obniżenie środka ciężkości. Dzięki takiemu rozwiązaniu stał się on bardziej stabilny. Dodatkowo każdy typ odkurzaczy Starmix z serii ISC został wyposażony w akcesoria usprawniające działanie odkurzacza. Wąż ssący, uchwyt ssący oraz przedłużka ze stali nierdzewnej czy dysza szczelinowa to elementy pozwalające otworzyć nowe możliwości użytkowania odkurzacza, a także poszerzające wachlarz wykonywanych prac.

Jedną z ważniejszych zalet modeli IS marki Starmix jest możliwość podłączenia rury odkurzacza bezpośrednio do konkretnego elektronarzędzia. Podczas wiercenia, piłowania czy szlifowania wytwarzane są różnego rodzaju pyły, które przy pomocy odkurzaczy IS-Compact firmy Starmix są absorbowane bezpośrednio z powietrza lub z podłączonego elektronarzędzia. Nowe modele odkurzaczy Starmix zostały przystosowane do pracy na sucho i na mokro.

REKLAMA


Źródło: Lange Łukaszuk

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *