Kotły marki Termet z możliwością sterowania przez internet

Wychodząc naprzeciw wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów oraz podążając za najnowszymi trendami rynkowymi, firma Termet wprowadziła do oferty rozwiązania umożliwiające zarządzanie kotłem oraz kompletnym systemem grzewczym przez Internet.

Kotły marki Termet z możliwością sterowania przez internet

Dzięki nowym rozwiązaniom można zarządzać temperaturą w domu z każdego miejsca na świecie. Wszystkie kotły kondensacyjne marki Termet przy współpracy z PAKIETEM STERUJĄCYM ROUND zapewniają wysoki komfort ciepła, ze względu na doskonałe parametry użytkowo-techniczne naszych urządzeń oraz możliwości jakie daje mobilna aplikacja zdalnego sterowania.

W skład PAKIETU STERUJĄCEGO ROUND wchodzi termostat round, bramka wi-fi oraz bramka do komunikacji. Zdalne sterownie możliwe jest dzięki mobilnej aplikacji, którą można bezpłatnie pobrać na swój telefon bądź tablet. Sam regulator jest niezwykle prosty w instalacji gdyż nie wymaga okablowania, dzięki czemu bez problemu można zmienić miejsce jego zamontowania. Podświetlany ekran sprawia, że jest przyjazny w użyciu. W zależności od modelu kotła jaki zakupimy – zarządzanie źródłem ciepła może odbywać się zarówno poprzez komunikację ON/OFF np. przy współpracy z kotłem ECOCONDENS GOLD PLUS, jak i protokół Open-Therm w aplikacji z ECOCONDENSEM CRYSTALEM II.

Kotły marki Termet z możliwością sterowania przez internet

Dodatkowo firma TERMET oferuje narzędzie do optymalizacji pracy całego systemu grzewczego jakim jest BEZPRZEWODOWY SYSTEM EVOHOME, który umożliwia sterowanie temperaturą w poszczególnych pomieszczeniach według programów czasowych w cyklu tygodniowym. Maksymalnie można zarządzeń 12 strefami, w których zastosowane jest ogrzewanie grzejnikowe, czy też podłogowe.
System pozwala tworzyć własne harmonogramy ogrzewania zgodnie z potrzebami użytkownika. Pakiet składa się z centralnej jednostki – Evotouch z wbudowanym Wi-Fi – sterującej całym systemem, która wyposażona jest w duży, kolorowy, dotykowy wyświetlacz oraz z bramki Open-Therm bądź ON/OFF pozwalającej na komunikację z kotłem. Nowoczesny wygląd urządzenia sprawia, że dobrze się komponuje w każdym wnętrzu. Dzięki bezprzewodowej komunikacji nie wymaga dokonywania przeróbek w domu czy też mieszkaniu.
Użytkownik korzystając z systemu Evohome może oszczędnie zarządzać energią bez konieczności ograniczania komfortu użytkowania pomieszczeń. Każdy grzejnik może być indywidualnie sterowany poprzez zadany program czasowy, dzięki centralnemu modułowi sterowania oraz elektronicznej głowicy sterującej.

Kotły marki Termet z możliwością sterowania przez internet

Więcej na www.termet.com.pl

Poprzedni artykułNeOvo EcoNox – kocioł olejowy od De Dietrich
Następny artykułVOLCANO i WING z silnikami EC w standardzie – energooszczędna nagrzewnica i kurtyna powietrzna VTS wyznacza nowy rynkowy trend

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj