Kup pan rurę… a producent dołoży grzejnik łazienkowy Purmo za 10 zł

Firma Rettig Heating, producent grzejników i systemów ogrzewania podłogowego Purmo, rozpoczęła akcję promocyjną „Kup pan rurę…” skierowaną do wszystkich instalatorów. Za każde zakupione 1000 metrów bieżących rury Purmo uczestnik otrzyma możliwość zakupu grzejnika łazienkowego Purmo Santorini w promocyjnej cenie 10 PLN netto.

Grzejnik łazienkowy PURMO za 10 PLN

Wszyscy instalatorzy, którzy chcą mieć możliwość zamówienia grzejników Purmo Santorini 0705 w promocyjnej cenie, powinni wypełnić i podpisać kupon promocyjny. Należy do niego dołączyć etykiety z opakowań Purmo i wraz z kopiami faktur wysłać je do producenta. Promocją objęte są wszystkie rodzaje oraz średnice rur systemu ogrzewania podłogowego Purmo.

„Nasze rury polecamy współpracującym z nami instalatorom z pełnym przekonaniem, że to produkt świetnej jakości” – komentuje Danuta Szutkowska, w Rettig Heating odpowiedzialna za systemy rurowe Purmo. – „Rozpoczęta promocja ma wynagrodzić przywiązanie do naszej marki i oczywiście nieco wspomóc działanie firm instalatorskich w czasach kryzysu. Z tego samego powodu dodatkowo zapraszamy wszystkich do wstąpienia do Klubu Polecanego Instalatora, w ramach którego proponujemy szereg świadczeń, jak choćby znalezienie się w naszej bazie wykonawców przeznaczonej dla klientów”.

REKLAMA


Promocja potrwa do 30 listopada 2009 roku. Formularze zgłoszeniowe można znaleźć na stronie www.purmo.pl w części dla instalatorów. Pełny regulamin promocji jest dostępny w biurze organizatora.

Źródło: Purmo

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *