Najlepsza odzież robocza – Engelbert Strauss

Na większość stanowisk pracy sprawdzają się ubrania bawełniane lub klasyczny biurowy dresscode. Jednak praca w trudniejszych warunkach wymaga specjalistycznej odzieży roboczej wykonanej z materiałów technicznych. Dobra odzież powinna ułatwiać prowadzenie prac.

Najlepsza odzież robocza – Engelbert Strauss

Engelbert Strauss to producent odzieży roboczej wywodzący się z Niemiec. Jest to jedna z wiodących firm w Polsce. Niezwykle wysoka jakość wykonania produktów, wysoki standard materiałów i nowoczesne, a jednocześnie funkcjonalne kroje dają przewagę nad konkurencją. Najbardziej znane ubrania robocze logowane Strauss to synonim niezawodności i doskonałej jakości, dlatego jeśli korzystasz z ubrań roboczych/BHP, powinieneś je mieć w swojej służbowej szafie! Nowoczesny design sprawia, że jest to najczęściej wybierana marka ubrań roboczych, którą można odpowiednio znakować logiem Twojej firmy – pracownicy będą prezentować się niezwykle profesjonalnie i zrobią najlepsze wrażenie na spotykanych klientach.

Co składa się na asortyment marki?

Ubrania robocze Engelbert Strauss to niezwykle bogaty asortyment, który dostępny jest w wielu wzorach, rozmiarach, kolorach. Poszczególne elementy odzieży roboczej – „ze strusiem”, jak potocznie mówi się o ubraniach sygnowanych logo Strauss – tworzą spójne zestawy w wybranej gamie kolorystycznej, dzięki czemu nawet w pracy unikniesz wrażenia przypadkowego połączenia ubrań.

REKLAMA

W seriach produktów Engelbert Strauss znajdziesz ubrania na każdą pogodę i każdą porę roku: bluzy i polary robocze, koszulki i T-shirty, flanelowe koszule robocze, bezrękawniki, ciepła kamizelki, a także wodoodporne softshelle, odzież odblaskową, jak również spodenki i długie spodnie robocze. Wszystkie elementy marki są mocne, funkcjonalne i wygodne, dzięki czemu pomagają one wykonywać pracę nie tylko w sposób bezpieczny ale i komfortowy.

Marka oferuje swoim klientom również całą gamę akcesoriów, które pozwalają na jeszcze większy komfort podczas pracy: na deszcz i upał – czapki z daszkiem, na chłód – ciepłe czapki zimowe, okulary ochronne, nakolanniki, torby i nerki do przechowywania najistotniejszych narzędzi, a także paski do spodni i szelki oraz bieliznę, w tym ciepłe i oddychające skarpetki.

Engelbert Strauss to także producent kasków, rękawic roboczych i obuwia – elementów trwałych i mocnych, które posłużą Tobie bądź Twoim pracownikom przez długie miesiące, a nawet sezony. Odzież i akcesoria sprawdzą się w każdych warunkach, dlatego znacznie podniosą komfort pracy.

Ubrania marki Engelbert Strauss kupisz w wielu sklepach, także internetowych. Bogaty wybór znajdziesz też na platformie Allegro.

Jak dobrać odzież roboczą?

Odzież robocza nie tylko zapewnia komfort wykonywanej pracy, ale także podnosi bezpieczeństwo pracownika. Każdy sklep BHP posiada w swojej ofercie różnego rodzaju odzież roboczą. Każde stanowisko pracy ma swoją specyfikę, dlatego ubranie robocze powinno jej odpowiadać. Wiele elementów odzieży jest dość uniwersalnych i znajdzie zastosowanie na różnych stanowiskach pracy.

Przy wyborze odzieży roboczej niezwykle ważny jest dobór materiału – to on decyduje o trwałości odzieży i komforcie jej noszenia. Bawełna najlepiej sprawdzi się w miejscach o średniej temperaturze i niskiej wilgotności, włókna sztuczne i oddychające, ułatwiające oddawanie potu w miejscach o wysokiej temperaturze i wysokiej wilgotności, nieoddychające i nieprzewiewne tworzywa sztuczne i ortalion są doskonałe jako materiały na płaszcze i odzienia przeciwdeszczowe. 

Marka Engelbert Strauss tworzy różnorodną odzież, która świetnie sprawdza się zarówno podczas upalnego lata jak i chłodnej zimy. Bezpieczne obuwie robocze marki Strauss pozwoli Twoim pracownikom na komfort pracy w każdych warunkach, a solidne spodnie i spodenki robocze, które charakteryzuje elastyczny pas biodrowy i potrójny szew, okażą się nie do zdarcia!

Profesjonalną odzież roboczą charakteryzuje przemyślana w najdrobniejszych szczegółach konstrukcja. W wielu zawodach i profesjach ogromne znacznie ma funkcjonalna konstrukcja kieszeni w spodniach bądź kurtce roboczej. Solidne szlufki na wiele narzędzi, kieszenie bezpiecznie zapinane na suwak bądź kieszenie na nakolanniki – wszystkie te elementy muszą zostać zaplanowane i rozmieszczone w sposób nieprzypadkowy.

Artykuł Partnera

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *