Nowe grzejniki elektryczne Ensto Beta Mini

Wysokość grzejników Ensto Beta Mini to tylko 235 mm, dzięki czemu można mocować je na niskich ścianach, pod dużymi oknami oraz w innych miejscach o ograniczonej powierzchni.

Grzejniki elektryczne Ensto Beta Mini

Grzejniki występują w różnych długościach, w zależności od wymaganej mocy grzewczej. Beta Mini są łatwe w montażu i wyposażone we wtyczkę, dzięki czemu podłączenie do instalacji elektrycznej nie sprawia żadnych trudności.

W normalnych warunkach użytkowania, temperatura na powierzchni grzejnika nie przekracza 60°C (mierzona w jego centralnym punkcie). Dzięki temu grzejniki doskonale nadają się do domów mieszkalnych, czy też do domków letniskowych i są bezpieczne dla otoczenia. Ważne jest to szczególnie w przypadkach, gdy w pobliżu znajdują się dzieci lub zwierzęta.

REKLAMA


Kluczowym czynnikiem komfortu w pomieszczeniu jest czystość powietrza. Relatywnie niska temperatura wysokoefektywnego elementu grzejnego w kształcie litery X powoduje, że Beta Mini ogrzewa powietrze bez spalania kurzu. W efekcie obudowa grzejnika pozostaje bez zabrudzeń, a jakość powietrza jest na najwyższym możliwym poziomie.

Grzejniki Ensto Beta Mini dostępne są w 5 mocach, odpowiadającym różnemu zapotrzebowaniu na ciepło w poszczególnych pomieszczeniach. Ponadto grzejnik może być wyposażony w termostat mechaniczny lub elektroniczny.

www.ensto.com/pl

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *