NOWOŚĆ: Ceramiczne systemy kominowe KONBET OSMOSE

Firma KONBET, lider systemów stropowych, poszerza swoją ofertę o ceramiczne systemy kominowe KONBET OSMOSE.

W skład nowej rodziny produktów KONBET OSMOSE wchodzą systemy kominowe: KONBET KAMINO, KONBET UNIVERSAL I KONBET TURBO. Pierwszy z nich to komin do kominka, przeznaczony do pracy „na sucho” w temperaturze do 80st C. Posiada całkowicie izolowaną rurę szamotową oraz jest odporny na pożar sadzy. Na życzenie inwestora firma KONBET może dostarczyć również kształtki podłączeniowe z króćcem ceramicznym (pod kątem 90 i 40 st.).

KONBET UNIVERSAL przeznaczony jest do stosowania w kotłowniach C.O., może być jednak także podłączony do kominka. Wyposażony w izolowaną rurę wewnętrzną i miskę do odprowadzania, pracuje w temperaturze do 400 st. C. Może być podłączony do pieców opalanych paliwem suchym (węgiel, drewno, brykiet) lub mokrym (gaz, olej opałowy). KONBET UNIVERSAL odporny jest także na pożar sadzy. KONBET TURBO jest to system powietrzno-spalinowy z niezależnym doprowadzaniem powietrza do spalania. Pracuje w podciśnieniu, a jego maksymalna temperatura pracy wynosi 200 st. C. W tym systemie możliwe jest podłączenie aż 10 pieców z zamkniętą komorą spalania do jednego komina. Odporność na działanie agresywnych kwasów oraz wysoką temperaturę zapewnia ceramiczna rura szamotowa. Zewnętrzna obudowa KONBET TURBO wykonana jest z keramzytobetonu, co zapewnia kominowi wymaganą stabilność i pozwala na łatwy montaż. Przeznaczony jest do kotłów z zamkniętą komorą spalania i kondensacyjnych.

REKLAMA


Systemy kominowe KONBET OSMOSE mogą być z powodzeniem stosowane w budownictwie mieszkaniowym jedno i wielorodzinnym. Dzięki szczególnie dokładnie dobranym częściom wykonanym z najlepszych materiałów inwestorzy zyskują gwarancję niemal nieograniczonej żywotności kominów.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *