Pewność i bezpieczeństwo pomiarów elektrycznych

Conrad Electronic wspiera profesjonalnych zarządców obiektów, dostarczając wyczerpujący wybór urządzeń testujących i diagnostycznych, analizatorów sieci, testerów środowiskowych i liczników energii elektrycznej.

Conrad Electronic wspiera profesjonalnych zarządców obiektów, dostarczając wyczerpujący wybór urządzeń testujących i diagnostycznych

Niezależnie od tego, czy chodzi o wykorzystanie technologii termowizyjnej do sprawdzania strat energii, czy mierniki panelowe zainstalowane na stałe w szafach sterowniczych, oferta pomiarowa firmy Conrad obejmuje uznane marki, takie jak Fluke, Flir i Voltcraft. Fluke oferuje multimetry cyfrowe serii 110 do pracy w środowiskach o kategorii pomiarowej CAT III, takie jak model Fluke 117.To idealny miernik do wymagających zastosowań elektrycznych. Umożliwia bezkontaktowe badanie napięcia, a dzięki funkcji AutoV/LoZ pozwala uniknąć błędnych wartości pomiarowych spowodowanych napięciem fantomowym. Kompaktowy termometr na podczerwień Fluke 62 MAX+ ma również wszystko, czego potrzeba do profesjonalnego pomiaru temperatu ry na potrzeby napraw i konserwacji – nawet w miejscach trudno dostępnych. Charakteryzuje się dużą dokładnością, a mimo to jest tak solidny, że bez uszkodzeń może przetrwać upadek z wysokości trzech metrów. Badanie problemów z wilgocią w budynkach wymaga zazwyczaj zastosowania różnych urządzeń pomiarowych, w tym wilgotnościomierza, psychrometru i kamery termowizyjnej. Urządzenie do inspekcji budynków Fluke MR277 łączy wszystkie te funkcje w jednym instrumencie. Oferuje korzyści płynące z pomiarów prowadzonych w podczerwieni i wielospektralnego dynamicznego obrazowania (MSX) z zaawansowanymi czujnikami środowiskowymi. Multimetr z kamerą termowizyjną Voltcraft WBM-460 jest również niezastąpionym narzędziem w zarządzaniu budynkiem. Urządzenie łączy dwa niezbędne narzedzia w jednej obudowie i dzięki temu oszczędza cenny czas podczas pomiarów. Za pomocą jednego sprzętu można mierzyć prąd, napięcie i rezystancję, a dzięki zintegrowanej funkcji termowizji, szybko znaleźć i wyświetlić anomalie temperaturowe i obszary problemowe.

Źródło: Conrad

REKLAMA

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *