Płytki do kuchni – najpiękniejsze propozycje. Jaka podłoga do białej kuchni z drewnianym blatem?

  Białe meble w białej kuchni spotykamy w aranżacjach wnętrz dość często i w towarzystwie różnych dodatków. Co najważniejsze, ze względu na dużą uniwersalność tego koloru, bardzo łatwo dopasować do kompleksowej aranżacji pozostałe elementy wyposażenia, jak podłoga, czy dekory ścienne. Czy jesteś ciekawy, jakie płytki dobrać do białej kuchni z drewnianym blatem?

  kuchnia 1024x683 - Płytki do kuchni - najpiękniejsze propozycje. Jaka podłoga do białej kuchni z drewnianym blatem?

  Dlaczego biała kuchnia wciąż pozostaje w czołówce wybieranych mebli?

  Przede wszystkim dlatego, że bardzo mocno utożsamia się z obecnie modnym stylem skandynawskim. Biel na meblach wygląda prawie zawsze dobrze, szczególnie jeśli dobierzemy do takiego zestawu różne, drewniane okładziny, a także odcienie szarości. Białe meble nie wychodzą z mody, a jeśli chcemy nieco odświeżyć aranżację naszego wnętrza, wystarczy wymienić uchwyty lub zmienić kolorystycznie dodatki.

  nowoczene plytki kuchenne 1024x794 - Płytki do kuchni - najpiękniejsze propozycje. Jaka podłoga do białej kuchni z drewnianym blatem?

  Warto podkreślić, że styl skandynawski jest aktualnie jednym z najczęściej wybieranych w aranżacjach wnętrz domów jednorodzinnych.

  Biała kuchnia i co dalej? Jakie płytki podłogowe?

  Do białej kuchni, szczególnie tej z elementami drewna nie sposób nie dobrać pasujących płytek podłogowych. Ciekawe zestawienie można stworzyć z szarym, nowoczesnym gresem lub mozaiką w kolorze czarnym lub białym z elementami złota. Wariantów jest na tyle dużo, że z pewnością każdy znajdzie tutaj coś, dla siebie.

  marmurwkuchni 1024x683 - Płytki do kuchni - najpiękniejsze propozycje. Jaka podłoga do białej kuchni z drewnianym blatem?

  A czy do takiej białej kuchni z drewnianym blatem wpasują się także kontrasty? 

  Oczywiście, że tak. Ciekawym urozmaiceniem spokojnej aranżacji kuchennej będzie chociażby czerwona podłoga, którą dodamy pazura naszej kuchni. Oczywiście to tylko jeden z wielu wariantów kolorystycznych, których z pewnością nie zabraknie u producentów płytek podłogowych.

  plytki scienne i podlogowe do kuchni 1024x683 - Płytki do kuchni - najpiękniejsze propozycje. Jaka podłoga do białej kuchni z drewnianym blatem?

  A może podłoga w kratę? Czerń i biel na płytkach wygląda tak samo dobrze, a takie aranżacje pomimo swojej urozmaiconej formie wciąż nie wychodzą z mody. Projektanci wnętrz do dziś tworzą z tego rodzaju płytek całkiem ciekawe wnętrza, które oddają ducha kubizmu i industrialu.

  Czy aranżacja kuchni z białymi meblami i drewnianym blatem musi być przewidywalna? Jesteśmy jak najbardziej przekonani, że nie i mamy nadzieję, że tym wpisem potwierdzamy naszą tezę. Jeśli akurat urządzasz mieszkanie i wybierasz płytki, to przeczytaj także: Modne wzory i akcent kolorystyczny w płytkach ceramicznych – co wybrać w 2020

  marmurnadblatem 1024x682 - Płytki do kuchni - najpiękniejsze propozycje. Jaka podłoga do białej kuchni z drewnianym blatem?

  Zainspiruj się i twórz wnętrza, które zachwycą wszystkich odwiedzających je gości!

  UDOSTĘPNIJ
  Poprzedni artykułTestery telekomunikacyjne: nie tylko obserwowanie
  Następny artykułStacja rozładunku big bag – charakterystyka i zalety

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here