Rozmowy o kominach na Facebooku!

  Z okazji 20-lecia firmy MK Systemy Kominowe, na fanów przedsiębiorstwa i osoby zainteresowane tematyką kominową czeka wyjątkowa niespodzianka. Na Facebooku powstał profil tematyczny „Mówimy o Kominach”, który ma stanowić swoistą platformę do wymiany doświadczeń pomiędzy profesjonalistami i inwestorami, a także nowoczesną formę prowadzenia dialogu na tematy instalacyjne.

  rozmowy o kominach na facebooku - Rozmowy o kominach na Facebooku!

  Profil „Mówimy o Kominach” dostępny jest pod adresem (https://www.facebook.com/MowimyOKominach). Adresowany on jest zarówno do osób związanych zawodowo z branżą kominową (kominiarzy, adeptów szkół budowlanych), jak i inwestorów oraz laików.

  Użytkownicy Facebook’a mogą czynnie uczestniczyć w jego rozwijaniu poprzez zadawanie pytań, zakładanie nowych wątków czy wstawianie zdjęć z własnych ciekawych realizacji. Z założenia profil ma stać się także platformą do wymiany doświadczeń, zdobywania wiedzy oraz nowoczesnego dialogu wokół tematyki systemów odprowadzania spalin. Moderatorzy dbają o to, aby zamieszczane treści były niepowtarzalne, ciekawe i poruszały rzeczywiste problemy. „Mówimy o Kominach” to jednak nie tylko poważne materiały, ale także kartki z kalendarza, dowcipy i żarty związane z kominami czy np. cytaty tygodnia.

  reklama

  Dodatkowo, z okazji okrągłej rocznicy firma podarowała swoim klientom 20 lat gwarancji na wszystkie systemy kominowe do urządzeń opalanych każdym paliwem za wyjątkiem ekogroszku (gwarancja 5-letnia).

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here