SUPER AQUA Split – pompa ciepła typu split od Haier

Pompa ciepła typu Split to praktyczne rozwiązanie posiadające wiele możliwości rozmieszczenia jednostki wewnętrznej i zewnętrznej. To gwarancja wydajnego ogrzewania, idąca w parze z ciekawym designem użytkowym i kompaktowymi wymiarami. Poznaj nową pompę ciepła od Haier!

Pompy ciepła SUPER AQUA Split pozyskuje ciepło w ekologiczny sposób
Rys. 1. Pompy ciepła SUPER AQUA Split pozyskuje ciepło w ekologiczny sposób

Wydajna i energooszczędna

Pompy ciepła SUPER AQUA Split osiągają najwyższą klasę sezonowej efektywności energetycznej: A+++ dla temperatury wody na wylocie 35oC, natomiast dla 55oC to A++. Pompy ciepła działają w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R32 o znacznie niższym wskaźniku GWP, w porównaniu np. do czynnika R410A. Pompa ciepła jest przyjazna dla środowiska alternatywą dla konwencjonalnych form ogrzewania.

Pompy ciepła SUPER AQUA Split gwarantują temperaturę wody na wylocie, nawet 60oC przy temperaturze zewnętrznej sięgającej -14oC
Rys. 2. Pompy ciepła SUPER AQUA Split gwarantują temperaturę wody na wylocie, nawet 60oC przy temperaturze zewnętrznej sięgającej -14oC

Wysoka temperatura wody na wylocie

Pompy ciepła SUPER AQUA Split gwarantują wysoka temperaturę wody na wylocie, nawet 60oC przy temperaturze zewnętrznej sięgającej -14oC. Dodatkowo urządzenia są dostosowane do konfiguracji z grzejnikami oraz ogrzewaniem podłogowym. Sterowanie dwoma obiegami grzewczymi pozwala na precyzyjną kontrolę temperatury osobno na każdy obieg. Sprzyja to energooszczędnej pracy pompy ciepła. Natomiast szeroki zakres temperatury na wylocie (w zakresie od 5oC do 55oC umożliwia szerokie ustawienia temperatur wody użytkowej oraz ogrzewania. Maksymalna temperatura 55oC wody na wylocie jest możliwa do osiągnięcia nawet przy temperaturze zewnętrznej sięgającej -20oC.

REKLAMA

Pompy ciepła SUPER AQUA Split dzięki wydajnej pracy i zapasowej grzałce rezerwowej gwarantuje skuteczne ogrzewanie każdego budynku, nawet przy temperaturze zewnętrznej -25oC
Rys. 3. Pompy ciepła SUPER AQUA Split dzięki wydajnej pracy i zapasowej grzałce rezerwowej gwarantuje skuteczne ogrzewanie każdego budynku, nawet przy temperaturze zewnętrznej -25oC

Gwarancja wydajnego ogrzewania

Pompa ciepła SUPER AQUA Split wyposażona została w zapasową grzałkę rezerwową. To rozwiązanie praktyczne w regionach o zimnym klimacie i wysokiej wilgotności powietrza. Podczas nawet srogiej zimy dzięki wydajnej pracy nawet przy -25oC zagwarantowane jest skuteczne ogrzewanie każdego budynku. Dodatkowo dzięki grzałce rezerwowej możliwe jest korzystanie z funkcji szybkiego podgrzewania CWU. W momencie aktywacji funkcji grzałka rezerwowa zostanie automatycznie włączona, by jak najszybciej osiągnąć wymaganą temperaturę wody, bez względu na temperaturę otoczenia.

Pompy ciepła SUPER AQUA Split są wysoce wydajne i ekologiczne
Rys. 4. Pompy ciepła SUPER AQUA Split są wysoce wydajne i ekologiczne

Sterowanie pogodowe

Pompa ciepła SUPER AQUA została wyposażona w funkcję sterowania pogodowego, polegającej na krzywych grzewczych. Dzięki temu temperatura wody ustawiana jest automatycznie w oparciu o aktualną temperaturę zewnętrzną. To praktyczne rozwiązanie gwarantujące w pełni zautomatyzowaną pracę pompy ciepła.

Łatwa kontrola

Pompy ciepła Haier charakteryzują się ciekawym designem. Jednostka wewnętrzna o kompaktowych wymiarach, z wbudowanym sterownikiem pozwala na szybki dostęp do podstawowych parametrów urządzenia. Gwarantuje to szybką i prostą obsługę systemu grzewczego – zarówno przez użytkownika końcowego, jak i serwisanta. Dodatkowo pompa ciepła SUPER AQUA umożliwia konfigurację z systemem centralnego sterowania typu BMS MODBUS.

Generalnym Dystrybutorem pomp ciepła Haier jest Iglotech Sp. z o.o. www.haier-ac.pl

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *