Toalety publiczne też mogą być eleganckie

Łazienki, podobnie jak inne ogólnodostępne pomieszczenia w budynkach użyteczności publicznej, pełnią ważną funkcję reprezentacyjną. Dlatego też, oprócz aspektów higienicznych, należy zadbać o ich estetyczny wystrój współgrający z wizerunkiem firmy i jej siedziby.

Umywalki kwadratowe z serii Cocktail Umywalki kwadratowe z serii Cocktail

Dzięki kolekcji Cocktail czy umywalkom z serii Style marki KOŁO – toalety będą nie tylko utrzymane w doskonałej czystości, ale także eleganckie.

Przestrzeń w toaletach publicznych

Łazienki w miejscach użyteczności publicznej nie muszą odstraszać swoją „estetyką”. Głęboki kolor farby na ścianach, glazura w stonowanych odcieniach oraz rząd, ustawionych w pewnej odległości od siebie, umywalek o symetrycznych kształtach to rozwiązanie ciekawe i przyciągające oko. W tego typu aranżacjach sprawdzą się dostępne w ośmiu wersjach umywalki z serii Cocktail. Oparte na formach koła, kwadratu, prostokąta i owalu, stawiane lub wpuszczane w blat będą stanowiły wyrazisty akcent każdej przestrzeni. Niebanalnego stylu dodadzą każdej łazience, nawet tej prywatnej, asymetryczne umywalki z kolekcji Style marki KOŁO. Obłe kształty i duże powierzchnie odkładcze pozwolą w dowolny sposób organizować przestrzeń wokół nich.

{jumi [plugins/content/jumi/design.html]}

– Seria Cocktail jest rozwiązaniem idealnie dopasowanym do przestrzeni publicznych, choć również często wykorzystywanym przez użytkowników indywidualnych szukających niebanalnych rozwiązań. Funkcjonalne i powstałe w oparciu o najnowsze trendy stylistyczne pozwolą znacznie podnieść standard każdej łazienki. Podobnie, jak umywalki asymetryczne z serii Style. Ich nietypowe kształty świetnie wpiszą się w wizerunek nowoczesnej instytucji – mówi Krzysztof Brzeziński, Product Manager – Ceramika w Sanitec KOŁO.

W ofercie marki KOŁO są również, miski ustępowe, wśród których są modele pasujące do opisanych umywalek. W łazienkach obiektów użyteczności publicznej najbardziej praktyczne są wersje wiszące misek ustępowych. Dzięki temu utrzymanie toalet w czystości jest wyjątkowo łatwe.

Zawsze czyste choć nieosobiste

Ceramika z kolekcji Style Ceramika z kolekcji Style

Jednym z najsłabszych punktów toalet publicznych jest niski poziom czystości. Na powierzchni umywalek zbierają sie zabrudzenia, kamień i osady z mydła, a to znacznie obniża standard każdej łazienki. Seria Cocktail oraz umywalki asymetryczne Style dostępne są z nano-powłoką Reflex KOŁO, dzięki której ich powierzchnie są niezwykle gładkie, a tym samym ograniczają osadzanie się zanieczyszczeń. Ponadto w misach umywalkowych Cocktail zrezygnowano z otworu przelewowego, co znacznie ułatwia ich czyszczenie.

W budynkach użyteczności publicznej zwraca się uwagę na estetyczne wykończenie wszystkich pomieszczeń. Ważny jest odpowiedni, utrzymany na właściwym poziomie wystrój biur, poczekalni, czy nawet korytarzy. Nie należy przy tym zapominać o łazienkach. Wyposażone np. w umywalki Cocktail lub asymetryczne Style oraz miski ustępowe wiszące, czy pisuary firmy KOŁO staną się wnętrzem, którego nie powstydzi się żaden przedsiębiorca.

Umywalki Cocktail cena od 567 do 795 zł netto
Umywalki asymetryczne Style cena od 188 do 399 zł netto

Źródło tekst i zdjęcia: Sanitec Koło

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *