Toruński pomysł na kryzys w branży budowlanej

W ostatnich miesiącach głośno mówi się o fali upadłości firm w branży deweloperskiej czy budowlanej. Tymczasem w Toruniu zrodził się nowy pomysł na wyjście z tego kryzysu. Jest nim innowacyjna e-usługa REMONTOMAT.pl, którą wprowadziła toruńska firma Mikro Development Sp. Z o. o.

Toruński pomysł na kryzys w branży budowlanej

Serwis powstał po to, aby uchronić nas przed finansowymi tarapatami – stwierdza Prezes firmy, Marek Kaliński – Jest to miejsce, w którym gromadzą się ludzie, którzy planują remont lub wykończenie. Nasza strona pozwala im za darmo wycenić każdą zmianę, którą chcą wykonać w swoim lokalu bądź też jego części. Dzięki temu o wiele łatwiej jest zaplanować budżet na tego typu skomplikowane prace.

Remontomat to nie tylko kalkulator wycen. – W tej chwili jesteśmy na etapie tworzenia bazy firm, które w przyszłości będą mogły odpowiadać na zapytania ofertowe od naszych użytkowników. Mamy nadzieje, że będzie to dla nich idealne miejsce do pozyskiwania klientów znajdujących się w ich okolicy – informuje Marcin Siekaniec, Kierownik projektu.

REKLAMA


Usługa weszła na rynek na początku lutego tego roku i jak widać po ich aktywności na Facebooku – pomysł szybko nabiera tempa. Projekt jest dotowany ze środków Unii Europejskiej, programu Innowacyjna Gospodarka. Niedawno ogłosili na swoim profilu, że dostali się do II etapu konkursu dla start’up-ów Zacznij.biz, dzięki któremu mają szansę na kolejne dofinansowanie – tym razem od Aniołów Biznesu. Będziemy trzymać kciuki za ich sukces, a tymczasem zapraszamy na www.remontomat.pl lub na Facebooka: https://www.facebook.com/Remontomat.

Źródło: Remontomat.pl

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Najnowsze