Zasilacze EVER SPECLINE w sieci sprzedaży Immergas Polska

Na początku roku EVER, największy polski producent systemów zasilania awaryjnego, poinformował o podpisaniu umowy z Immergas Polska, dostawcą kotłów i podgrzewaczy gazowych znanej włoskiej marki. W myśl porozumienia do sieci sprzedaży Immergas Polska trafią zasilacze awaryjne UPS EVER SPECLINE, dedykowane do współpracy z kotłami centralnego ogrzewania.

rockmin-plus

To pierwsze na rynku zasilacze awaryjne przeznaczone głównie do tego właśnie celu. Immergas Polska zdecydował się na sprzedaż urządzeń serii SPECLINE ze względu na znakomite wyniki w zabezpieczaniu kotłów C.O. przed zanikami napięcia. Sieć sprzedaży Immergas Polska składa się z kilkuset autoryzowanych partnerów handlowych na terenie całego kraju. Centrala polskiego oddziału producenta, który działa w ponad 30 krajach świata, znajduje się w Łodzi.
– Fakt, że nasze produkty zostały docenione przez renomowanego dostawcę, który działa na prężnie rozwijającym się rynku, potwierdza słuszność naszej strategii rozwoju. Innowacyjność produktów EVER w połączeniu z jakością i atrakcyjnymi cenami, decydują o sukcesie niezależnie od koniunktury gospodarczej – podkreślił Mariusz Piątkiewicz z EVER.
Urządzenia serii SPECLINE wyróżniają się dzięki nowatorskim rozwiązaniom opracowanym przez polskich specjalistów firmy EVER. Zasilacze wykorzystują unikalny system CDS (Clear Digital Sinus), który umożliwia generację napięcia wyjściowego o czystym, sinusoidalnym kształcie sygnału. Tego typu rozwiązanie stosowane było dotąd wyłącznie w drogich, specjalizowanych modelach zasilaczy awaryjnych przeznaczonych głównie do ochrony sprzętu szczególnie wrażliwego na kształt napięcia. Kolejną zaletą zasilaczy awaryjnych serii SPECLINE jest sprawny i szybki układ ładowania CBC (Cool Battery Charging). Pozwala na znaczące skrócenie czasu ładowania oraz wydłużenie okresu eksploatacji akumulatora zasilacza. Obecnie system CBC jest unikatowym rozwiązaniem dostępnym na rynku w tej klasie urządzeń. Wydłużenie czasu pracy zasilaczy serii SPECLINE możliwe jest także poprzez dokładanie dodatkowych modułów bateryjnych firmy EVER. Alternatywnym rozwiązaniem jest w tym przypadku zastosowanie akumulatora samochodowego.

REKLAMA


«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *