Złoto dla BLADE

Firma BritexRadiators jest dystrybutorem ekskluzywnych grzejników, współpracuje z najlepszymi producentami i specjalizuje się w nietypowych zamówieniach i rozwiązaniach technicznych.
Teraz przedstawia przedpremierowo grzejnik BLADE firmy Antrax (Włochy) w najnowszych wykończeniach złoto i srebro strukturalne, którego oficjalna premiera odbędzie się na targach Cersaie 2009 w Bolonii.

Złoto dla BLADE

BLADE został zaprojektowany z myślą o rozwiązaniu problemu montowania grzejników we wnętrzach wysokich i wąskich, ale jednocześnie jest to elegancka, abstrakcyjna rzeźba, która równie dobrze prezentowałaby się w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku.

Obły, metaliczny i futurystyczny kształt BLADE był zainspirowany zarówno światem natury i nauki, jak też pracami włoskiego artysty – Lucio Fontana. Projektantem samego grzejnika jest Peter Rankin.
BLADE został zaprojektowany tak, jak inne grzejniki firmy Antrax SATURN i MOON – wszystkie posiadają taki sam lekko wypukły front i miękko ścięte i zaokrąglone zewnętrzne krawędzie. Jak SATURN i MOON, również BLADE wtapia się idealnie w tło, na którym jest zamontowany, zasłaniając całkowicie wszelkie elementy podłączeniowe. Ma ponadczasowy wygląd.

REKLAMA


Złoto dla BLADE

Zainstalowany w łazience BLADE staje się praktycznym grzejnikiem i suszarką na ręczniki dzięki dodatkowo montowanemu chromowanemu uchwytowi. Grzejniki Blade są podłączane do instalacji centralnego ogrzewania.

Ceny standardowych modeli od 1275 EUR brutto.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *