3W Dystrybucja Budowlana S.A. rozwija się z najlepszymi

  Podczas konferencji prasowej zorganizowanej 10 września br. w Warszawie, firma 3W Dystrybucja Budowlana S.A. poinformowała o nawiązaniu współpracy z dwoma prestiżowymi partnerami biznesowymi.

  3w dystrybucja budowlana s a rozwija sie z najlepszymi - 3W Dystrybucja Budowlana S.A. rozwija się z najlepszymi

  Są nimi marka luksusowych samochodów BMW oraz potęga polskiej siatkówki, zespół PGE Skry Bełchatów z kapitanem Mariuszem Wlazłym na czele. Projekty realizowane wspólnie z tymi partnerami mają być ważnym krokiem na drodze do osiągnięcia przez 3WDB S.A. pozycji wiodącego dystrybutora na polskim rynku zaawansowanych materiałów i technologii budowlanych.
  Idee: prestiż, rozpoznawalność marki, motywacja pracowników, przyświecały Zarządowi 3W Dystrybucja Budowlana S.A. także w czasie, kiedy postanowił związać się z bardzo cenionym i utytułowanym zespołem siatkarskim PGE Skra Bełchatów. W ramach podpisanej umowy o współpracy, 3W Dystrybucja Budowlana S.A. sfinansuje m.in. korzystanie przez najbliższe 2 lata z samochodów BMW zawodnikom PGE Skry Bełchatów. Firma w zamian otrzyma od PGE Skry Bełchatów pakiet świadczeń marketingowych, które wzmocnią rozpoznawalność marki 3WDB.

  Źródło: 3W Dystrybucja
  Budowlana S.A.

  test
  Poprzedni artykułJesienne promocje Fluke – multimetry cyfrowe, testery elektryczne, testery napięcia i ciągłości obwodu, testery instalacji i mierniki cęgowe w promocyjnych zestawach
  Następny artykułGrzejnik niejedno ma… oblicze – innowacyjne rozwiązania firmy Stelrad

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here