Narzędzia


 • Narzędzia pneumatyczne w pracy instalatora

  Narzędzia pneumatyczne w pracy instalatora

  Praca z obróbką metalu lub drewna, prowadzenie różnorodnych napraw, budowa oraz instalacja wymaga stosowania specjalnych narzędzi. Do każdego z tych zadań możemy wykorzystać coraz nowsze technologie, w tym elektronarzędzia i narzędzia pneumatyczne. Co prawda do najpopularniejszych narzędzi należą elektryczne, jednak w wielu przypadkach lepiej się sprawdza stosowanie narzędzi pneumatycznych. Narzędzia pneumatyczne do warsztatu Narzędzia pneumatyczne…

 • Narzędzia dla elektryków – postaw na najlepszą jakość

  Narzędzia dla elektryków – postaw na najlepszą jakość

  W świecie wielkich korporacji zawody związane z branżą energetyczną wydają się powoli znikać. I choć elektryków jest coraz mniej, zapotrzebowanie na ich pracę właściwie wzrasta z każdym dniem. W końcu wielkie, nowoczesne biurowce i wszelkiego rodzaju zakłady usługowe muszą być odpowiednio oświetlone. Jeśli zatem masz dość swojej pracy i zastanawiasz się nad zmianą branży, sektor…

 • Uniwersalne zaciskarki Viega Pressgun – komfortowa praca, nawet w trudno dostępnych miejscach

  Uniwersalne zaciskarki Viega Pressgun – komfortowa praca, nawet w trudno dostępnych miejscach

  W dzisiejszych czasach instalatorzy coraz bardziej cenią rozwiązania zapewniające szybszy, łatwiejszy i bezpieczniejszy montaż. Wykonywanie połączeń zaprasowywanych przy użyciu zaciskarek Viega pozwala zaoszczędzić do 80% czasu, w porównaniu z innymi sposobami łączenia rur. Obrotowa głowica i pierścienie ze szczękami przegubowymi umożliwiają pracę nawet na minimalnej przestrzeni.

 • 3 skrzynie narzędziowe – 3 razy więcej możliwości

  3 skrzynie narzędziowe – 3 razy więcej możliwości

  10, 20, czy 30 kg? – niezależnie od tego ile sprzętu trzeba przetransportować 3 nowe skrzynie STANLEY FATMAX® TSTAK zmieszczą w sobie wszystko co potrzebne.

 • Nowa rodzina niwelatorów laserowych

  Nowa rodzina niwelatorów laserowych

  Firma Fluke nie miała do tej pory w swojej ofercie przyrządów z tej kategorii produktowej. Teraz wprowadza na rynek całą rodzinę niwelatorów laserowych – dedykowaną przede wszystkim elektroinstalatorom i instalatorom HVAC – z laserami koloru zielonego i czerwonego.

 • Mały i wytrzymały wkrętak

  Mały i wytrzymały wkrętak

  Do wykonywania czynności w obrębie połączeń śrubowych w warunkach niezapewniających swobodnego dostępu, potrzebne są bardzo małe i krótkie narzędzia ręczne, które muszą być nie tylko precyzyjne, ale i bezpieczne.

 • Wzmocnione szczypce do cięcia drutów

  Wzmocnione szczypce do cięcia drutów

  Wzmocnione szczypce od Würth Polska z linii Zebra do cięcia twardych, hartowanych i miękkich drutów.

 • Cztery kolory montażu dzięki systemowi mocowań STANLEY

  Cztery kolory montażu dzięki systemowi mocowań STANLEY

  System mocowań STANLEY® kompleksowo odpowiada na potrzeby fachowców i majsterkowiczów. Wyodrębniono w nim gotowe zestawy montażowe oznaczone kolorami, które pozwolą szybko przygotować się do pracy.

 • Jaki zestaw narzędziowy wybierzesz dla siebie?

  Jaki zestaw narzędziowy wybierzesz dla siebie?

  Na rynku dostępne są już trzy nowe zestawy STANLEY FATMAX® dla fachowców – ekip budowlanych i montażowych. Profesjonalnie dobrane przede wszystkim pod kątem systemów wentylacji, klimatyzacji i oświetlenia.

 • Postaw na zestaw

  Postaw na zestaw

  Marka profesjonalnych narzędzi NEO powiększyła się tej jesieni o nowe zestawy kluczy nasadowych NEO 08-668 i 08-667.


Najnowszy numer

 • Fachowy Instalator 1/2024