Nowa rodzina niwelatorów laserowych

Firma Fluke nie miała do tej pory w swojej ofercie przyrządów z tej kategorii produktowej. Teraz wprowadza na rynek całą rodzinę niwelatorów laserowych – dedykowaną przede wszystkim elektroinstalatorom i instalatorom HVAC – z laserami koloru zielonego i czerwonego.

Mały i wytrzymały wkrętak

Do wykonywania czynności w obrębie połączeń śrubowych w warunkach niezapewniających swobodnego dostępu, potrzebne są bardzo małe i krótkie narzędzia ręczne, które muszą być nie tylko precyzyjne, ale i bezpieczne.

Wzmocnione szczypce do cięcia drutów

Wzmocnione szczypce od Würth Polska z linii Zebra do cięcia twardych, hartowanych i miękkich drutów.

Cztery kolory montażu dzięki systemowi mocowań STANLEY

System mocowań STANLEY® kompleksowo odpowiada na potrzeby fachowców i majsterkowiczów. Wyodrębniono w nim gotowe zestawy montażowe oznaczone kolorami, które pozwolą szybko przygotować się do pracy.

Jaki zestaw narzędziowy wybierzesz dla siebie?

Na rynku dostępne są już trzy nowe zestawy STANLEY FATMAX® dla fachowców – ekip budowlanych i montażowych. Profesjonalnie dobrane przede wszystkim pod kątem systemów wentylacji, klimatyzacji i oświetlenia.

Postaw na zestaw

Marka profesjonalnych narzędzi NEO powiększyła się tej jesieni o nowe zestawy kluczy nasadowych NEO 08-668 i 08-667.

Wkrętak z giętkim grotem od firmy TOPEX

W przypadku gdy zwykły wkrętak lub klucz płaski nie wystarcza aby dostać się do schowanej w ciasnej przestrzeni śruby, z pomocą może przyjść wkrętak z giętkim grotem TOPEX.

Po(d)ręczne noże z serii Utility od Stanley’a

Narzędzia z serii Utility to najnowsze noże z chowanym ostrzem w ofercie firmy Stanley. Ich prostą obsługę i poręczny kształt docenią wszyscy użytkownicy.

Kolorowe końcówki wkrętakowe GRAPHITE

Montaż płyt gipsowo-kartonowych, przykręcanie szafek rozdzielczych, czy innych cementów wymagających pewnego zamocowania. Wykonanie każdej z tych prac znacznie ułatwi wkrętarka akumulatorowa wyposażona w nowy zestaw końcówek wkrętakowych GRAPHITE. Trwałe bity zostały umieszczone w ergonomicznym etui, które umożliwia ich wymianę jedną ręką. Pozwala to na sporą oszczędność czasu, szczególnie w przypadku częstej wymiany akcesoriów.

Test dalmierza laserowego GLM 80 Professional

W maju bieżącego roku na polskim rynku pojawił się nowy dalmierz laserowy fi rmy Bosch. O przetestowanie GLM 80 Professional poprosiliśmy pana Grzegorza Czpaka – właściciela fi rmy remontowo-budowlanej, który zgodził się wypróbować nowe urządzenie na placu budowy jednego z jego aktualnych projektów.