Strona główna Katalog produktów Termostaty i regulatory temperatury

Termostaty i regulatory temperatury

Nowości produktowe AURATON

AURATON 2030 i AURATON 2030 RTH to supernowoczesne, tygodniowe i programowalne regulatory temperatury w wersji przewodowej i bezprzewodowej.

Sterowanie ogrzewaniem

Nowoczesne regulatory ogrzewania cechuje przejrzysty sposób informowania o podstawowych funkcjach, które realizuje system grzewczy. Do dyspozycji użytkowników pozostaje również możliwość zmiany parametrów pracy instalacji.

Nowy dotykowy termostat DEVIreg™ Touch

Nowy dotykowy termostat DEVIreg™ Touch to dobra wiadomość dla właścicieli domów posiadających lub planujących elektryczne ogrzewanie podłogowe.

Właściwy regulator na właściwym miejscu

Sezon grzewczy trwa. Dobrym pomysłem na zaoszczędzenie pieniędzy podczas zimy będzie więc zakup regulatora temperatury, który nam w tym pomoże. Gdy zdecydujemy się na kupno właściwego urządzenia, musimy go następnie zamontować. Ale czy na pewno wiemy, jakie miejsce będzie najlepsze?

Nowe zdalne sterowanie Viessmann

Firma Viessmann wprowadziła na rynek Vitotrol 200 RF - bezprzewodowy moduł zdalnego sterowania do sterowania urządzeniem grzewczym z pomieszczenia.

Auraton 2025 RTH i Auraton 2025 firmy Lars…

...to najnowsze regulatory temperatury w wersji przewodowej i bezprzewodowej.

Auraton 2025 RTH i Auraton 2025 firmy Lars...

Siłownik zaworu mieszającego – czy tylko sterowany regulatorem pogodowym?

Do tej pory, aby wysterować siłownik obrotowy zaworu mieszającego, który wymagał tzw. sygnału 3-punktowego (obrót w prawo, w lewo lub brak sygnału) należało zastosować regulator pogodowy, co znacznie wpływało na zwiększenie kosztów instalacji.

Nowy pakiet pogodowy firmy Viessmann

Firma Viessmann wprowadziła do swojej oferty sterowanie pogodowe dla kotła Vitodens 100-W. Dzięki temu kocioł pracuje na podstawie temperatury zewnętrznej dostarczając tyle ciepła, ile w danej chwili potrzebuje dom lub mieszkanie. Takie rozwiązanie jest gwarancją komfortu i oszczędności kosztów ogrzewania.

ESBE – komfort, bezpieczeństwo i oszczędność energii

SBE oferuje bogaty asortyment sterowników z zintegrowanym siłownikiem i czujnikiem temperatury. Sterownik ESBE zmniejsza zużycie energii nawet o 24% w porównaniu do ręcznego sterowania. Dla właściciela domu często oznacza to oszczędność w wysokości rocznego zużycia.

Programator dobowo-godzinowy marki Beretta

Firma RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A. wprowadziła na rynek nowy bezprzewodowy programator dobowo-godzinowy. Może on współpracować ze wszystkimi kotłami gazowymi marki Beretta. Sterownik ten jest programowalny.

Zobacz także