Akademia Fluke

  Nawet najlepsze przyrządy nie wystarczą, by skutecznie i wydajnie pracować. Potrzebna jest wiedza, jak ich używać, jak dobrać narzędzia odpowiednie do konkretnych aplikacji, jakie badania prowadzić, by zapewnić optymalną pracę systemów, za które jesteśmy odpowiedzialni.

  Akademia Fluke

  Firma Fluke nie tylko dostarcza najwyższej klasy przyrządy pomiarowe, ale też dzieli się z Klientami ogromną bazą wiedzy obejmującą zarówno materiały eksperckie, jak i doświadczenia użytkowników z całego świata. Materiały dostępne są on-line w postaci filmów edukacyjnych, przewodników, poradników, webinariów i webcastów na stronie www.fluke.pl i na kanale firmy na www.youtube.com/user/FlukeEuropePL/

  Fluke w Polsce prowadzi cykliczne seminaria i webinaria on line (www.fluke.pl). Ich tematyka wykracza poza zagadnienia czysto produktowe. Obejmuje podstawy teoretyczne pozwalające na dogłębne zrozumienie zagadnień, dobre praktyki i doświadczenia z wdrożeń na całym świecie oraz szczegółowe porady, które pomogą w codziennej pracy. Całość składa się na kompletny przewodnik pozwalający lepiej zrozumieć czekające użytkowników zadania i wykonywać je szybciej i skuteczniej. Tematyka szkoleń i webinariów obejmuje m.in.:

  • Zasady pomiarów energii
  • Rozwiązywanie problemów z silnikami i napędami
  • Teoria i ćwiczenia praktyczne przeprowadzania procesu kalibracji
  • Jak skutecznie oszczędzać energię elektryczną
  • Wprowadzenie do termografii

  Do udziału w szkoleniach Fluke zaprasza: techników i inżynierów utrzymania ruchu, elektryków, elektroników, kierowników zakładów, inspektorów ds. energii, wykonawców prac elektrycznych i obiektowych, instalatorów, inżynierów i techników pomiarowych oraz wszystkich chcących podnieść swoje kwalifikacje.

  Najbliższe seminaria odbędą się:

  • 27.02 w Gdyni, „Jak skutecznie oszczędzać energię elektryczną?”
  • 02.04 w Szczecinie, „Wprowadzenie do termografii”
  • 29.04 w Warszawie, „Usuwanie usterek silników i napędów”
  • 28.05 w Krakowie, „Jak skutecznie oszczędzać energię elektryczną?”
  • 17.06 w Poznaniu, „Usuwanie usterek silników i napędów”

  Wszystkie seminaria i webinaria prowadzone są przez ekspertów Fluke i tłumaczone są na język polski.
  Wszelkie informacje znajdą Państwo na stronie http://www.flukeacademy.shuttlepod.org/pl/events oraz w cyklicznych newsletterach Fluke.

  UDOSTĘPNIJ
  Poprzedni artykułPompa ciepła – błędy projektowe, montażowe i eksploatacyjne
  Następny artykułWentylacja na dachu

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here