Akademia Fluke

  Nawet najlepsze przyrządy nie wystarczą, by skutecznie i wydajnie pracować. Potrzebna jest wiedza, jak ich używać, jak dobrać narzędzia odpowiednie do konkretnych aplikacji, jakie badania prowadzić, by zapewnić optymalną pracę systemów, za które jesteśmy odpowiedzialni.

  akademia fluke - Akademia Fluke

  Firma Fluke nie tylko dostarcza najwyższej klasy przyrządy pomiarowe, ale też dzieli się z Klientami ogromną bazą wiedzy obejmującą zarówno materiały eksperckie, jak i doświadczenia użytkowników z całego świata. Materiały dostępne są on-line w postaci filmów edukacyjnych, przewodników, poradników, webinariów i webcastów na stronie www.fluke.pl i na kanale firmy na www.youtube.com/user/FlukeEuropePL/

  Fluke w Polsce prowadzi cykliczne seminaria i webinaria on line (www.fluke.pl). Ich tematyka wykracza poza zagadnienia czysto produktowe. Obejmuje podstawy teoretyczne pozwalające na dogłębne zrozumienie zagadnień, dobre praktyki i doświadczenia z wdrożeń na całym świecie oraz szczegółowe porady, które pomogą w codziennej pracy. Całość składa się na kompletny przewodnik pozwalający lepiej zrozumieć czekające użytkowników zadania i wykonywać je szybciej i skuteczniej. Tematyka szkoleń i webinariów obejmuje m.in.:

  reklama

  • Zasady pomiarów energii
  • Rozwiązywanie problemów z silnikami i napędami
  • Teoria i ćwiczenia praktyczne przeprowadzania procesu kalibracji
  • Jak skutecznie oszczędzać energię elektryczną
  • Wprowadzenie do termografii

  Do udziału w szkoleniach Fluke zaprasza: techników i inżynierów utrzymania ruchu, elektryków, elektroników, kierowników zakładów, inspektorów ds. energii, wykonawców prac elektrycznych i obiektowych, instalatorów, inżynierów i techników pomiarowych oraz wszystkich chcących podnieść swoje kwalifikacje.

  Najbliższe seminaria odbędą się:

  • 27.02 w Gdyni, „Jak skutecznie oszczędzać energię elektryczną?”
  • 02.04 w Szczecinie, „Wprowadzenie do termografii”
  • 29.04 w Warszawie, „Usuwanie usterek silników i napędów”
  • 28.05 w Krakowie, „Jak skutecznie oszczędzać energię elektryczną?”
  • 17.06 w Poznaniu, „Usuwanie usterek silników i napędów”

  Wszystkie seminaria i webinaria prowadzone są przez ekspertów Fluke i tłumaczone są na język polski.
  Wszelkie informacje znajdą Państwo na stronie http://www.flukeacademy.shuttlepod.org/pl/events oraz w cyklicznych newsletterach Fluke.

  UDOSTĘPNIJ
  Poprzedni artykułPompa ciepła – błędy projektowe, montażowe i eksploatacyjne
  Następny artykułWentylacja na dachu

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here