Ostatnie dni rekrutacji – Ariston Comfort – podejmij wyzwanie

  Ariston, jedna z wiodących marek na rynku kotłów kondensacyjnych, podgrzewaczy do ciepłej wody i pomp ciepła, rzuca niespotykane dotąd wyzwanie, by dostarczyć komfort w jednym z najbardziej niegościnnych miejsc na Ziemi. Zapewniamy komfort nawet, jeśli wydaje się to trudne lub niemożliwe. To ambitny cel, który Ariston Comfort Challenge stawia przed sobą i trzema profesjonalistami. Rekrutacja do niepowtarzalnej misji trwa, a niektórzy odważni i wykwalifikowani instalatorzy już zgłosili swoją kandydaturę.


  ariston comfort podejmij wyzwanie i sprawdz jak wyglada misja w warunkach ekstremalnych - Ostatnie dni rekrutacji - Ariston Comfort – podejmij wyzwanie

  Dziś komfort ma różne znaczenia dla każdego z nas. Zapewnienie komfortu i możliwość czerpania z niego korzyści jest ambitnym celem, który zainspirował Ariston do badań nad jego uzyskaniem i utrzymaniem. W związku z tym Ariston poszukuje trzech odważnych profesjonalistów, którzy będą w stanie sprostać wyzwaniu #comfortchallenge. Rekrutacja instalatorów z całego świata właśnie ruszyła na stronie aristoncomfortchallenge.com. Teraz sam możesz przyczynić się do poprawy komfortu w ekstremalnie odległej, nieprzewidywalnej i mroźnej krainie.

  Dołącz do profesjonalistów o najlepszych umiejętnościach i odwadze

  Wybrani instalatorzy staną się częścią zespołu Ariston Comfort Challenge i będą mieli okazję udać się w odległe i tajemnicze miejsce, z dala od wszystkiego i wszystkich. Dzika, nieprzewidywalna kraina, o niezrównanym pięknie i ekstremalnych warunkach czeka na odważnych profesjonalistów. Na pokrytej głównie lodem ziemi odbywają się najbardziej heroiczne ekspedycje naukowe. Na północy nie ma roślin ani drzew, to obszar pokryty głównie lodem.

  ariston comfort podejmij wyzwanie i sprawdz jak wyglada misja w warunkach ekstremalnych1 - Ostatnie dni rekrutacji - Ariston Comfort – podejmij wyzwanie

  Do zespołu Ariston Comfort Challenge wybierze trzy osoby

  Badanie NASA potwierdza, że dziś lodowiec rozpuszcza się trzy razy szybciej niż w latach 90. Przewiduje się, że proces ten będzie przybierał na sile. W krainie z bezpośrednim dostępem do bieguna północnego pracuje grupa ekspertów, dla których komfort ma wyjątkowe znaczenie. Jeśli kiedykolwiek pomyślałeś o niepowtarzalnej przygodzie, chciałbyś się sprawdzić w ekstremalnych warunkach, jesteś odważnym i profesjonalnym instalatorem Ariston Comfort Challenge, to nasza misja jest bliżej Ciebie niż myślisz. Właśnie teraz masz niepowtarzalną okazję, by zadbać o komfort na krańcu świata i zostać jedną z nielicznych osób na ziemi, która miała okazję pracować w grupie naukowców. W projekcie mogą wziąć udział instalatorzy z całego świata.

  Świetne umiejętności techniczne to podstawowy wymóg

  Aplikowanie do misji #comfortchallenge jest niezwykle proste, ale bycie wybranym to już prawdziwe wyzwanie. Odważni kandydaci, po zalogowaniu się na stronie internetowej, będą musieli nagrać film wideo, aby przekonać nas, że to właśnie oni są odpowiednią osobą do podjęcia niepowtarzalnego wyzwania. Świetne umiejętności techniczne, dobra kondycja fizyczna, umiejętność rozwiązywania problemów i predyspozycje do pracy w multitechnicznym zespole to tylko niektóre z umiejętności potrzebnych, aby zostać członkiem ekspedycji. Termin składania wniosków upływa 28 stycznia 2018 roku.

  ariston comfort podejmij wyzwanie i sprawdz jak wyglada misja w warunkach ekstremalnych2 - Ostatnie dni rekrutacji - Ariston Comfort – podejmij wyzwanie

  Czy jesteś wystarczająco doświadczony i odważny, aby podjąć wyzwanie?

  Rekrutacja instalatorów z całego świata właśnie ruszyła na stronie aristoncomfortchallenge.com

  Agata Miczyńska
  Marketing Manager
  Ariston Thermo Polska Sp. z o.o.
  31-408 Kraków
  ul. Pocieszka 3
  www.ariston.com/pl

  test
  Poprzedni artykułTermostatyczne zawory grzejnikowe
  Następny artykułIzolacja kanałów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here