Buderus oferuje instalatorom narzędzia ułatwiające wdrażanie Dyrektywy ErP

  Buderus ułatwia instalatorom urządzeń grzewczych wypełnianie obowiązków związanych z Dyrektywą ErP obowiązującą od 25 września br. Marka przygotowała szereg bezpłatnych narzędzi usprawniających pracę specjalistom w branży grzewczej. Instalatorzy mogą teraz korzystać m.in. z bazy wiedzy o nowych regulacjach i narzędzi online do przygotowania etykiet energetycznych i kart produktu.

  buderus oferuje instalatorom narzedzia ulatwiajace wdrazanie dyrektywy erp - Buderus oferuje instalatorom narzędzia ułatwiające wdrażanie Dyrektywy ErP

  Na stronie buderus.pl dostępne jest kompendium wiedzy dot. Dyrektywy ErP, zawierające wszystkie niezbędne informacje o nowych wymaganiach. Znaleźć w nim można m.in. odpowiedź na pytanie dlaczego wprowadzono Dyrektywę ErP, typy urządzeń grzewczych podlegających regulacjom dyrektywy oraz wzory etykiet, kart produktów i zestawów.
  Nowe informacje i dokumenty pojawiły się także w opisach urządzeń i ich zestawów – dotyczy to zarówno strony internetowej Buderus jak i katalogów marki. Zawierają one teraz pełną informację o klasie efektywności energetycznej urządzenia, kartę produktu lub zestawu i przypisaną mu etykietę energetyczną. Informacje związane z Dyrektywą ErP znaleźć można także w cennikach i na ulotkach produktowych Buderus.
  Kalkulację efektywności energetycznej oraz przygotowanie etykiet i kart zestawów ułatwi specjalistom Kalkulator ErP dostępny na stronie www.buderus.pl w zakładce „Dyrektywa ErP”. Kalkulator dostępny jest w polskiej wersji językowej i dostosowany także do urządzeń mobilnych. Narzędzie daje możliwość wyboru elementów do pobrania: etykieta zestawu, karta zestawu, etykieta produktu, karta produktu. Dokumenty można eksportować do plików pdf.
  Autoryzowani Partnerzy Handlowi Buderusa mają możliwość skorzystania ze szkoleń poświęconych Dyrektywie ErP. Bezpłatne szkolenia online są dostepne w Extranecie na platformie internetowej Buderus. Oprócz szkoleń online istnieje także możliwość umówienia się na tradycyjne szkolenie prowadzone przez Doradców Techniczno -Handlowych.

  Źródło: Bosch

  UDOSTĘPNIJ
  Poprzedni artykułFachowy Instalator 6/2015
  Następny artykułInteligentne ogrzewanie dzięki nowej aplikacji

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here