CosiTherm – wyjątkowo wygodne sterowanie ogrzewaniem i chłodzeniem płaszczyznowym

Możliwość sterowania ogrzewaniem/ chłodzeniem w wielu pomieszczeniach jednocześnie przy pomocy jednej jednostki centralnej, jest nie tylko bardzo wygodne dla użytkownika końcowego, a również pozwala na efektywne i rozsądne zużywanie zasobów energetycznych.

cositherm wyjatkowo wygodne sterowanie ogrzewaniem i chlodzeniem plaszczyznowym - CosiTherm - wyjątkowo wygodne sterowanie ogrzewaniem i chłodzeniem płaszczyznowym

Rozwiązanie Afriso pozwala na zaprogramowanie różnych temperatur i czasu pracy w wielu pomieszczeniach używając jednego urządzenia. Ponadto – dzięki zastosowaniu technologii EnOcean – temperaturą można sterować bezprzewodowo. Rozwiązanie to zapewnia maksymalny komfort, łatwą modernizację, zmniejszenie kosztów samej instalacji oraz optymalne wykorzystanie energii. Nowa seria AFRISO CosiTherm sterowania ogrzewaniem/ chłodzeniem płaszczyznowym jest w stanie kontrolować pracę instalacji w różnych pomieszczeniach. Wersja podstawowa składa się z modułu podstawowego BM CosiTherm, co najmniej jednego modułu sterującego – bezprzewodowego lub przewodowego wyposażonego w 2 lub 6 obwodów sterowania i odpowiedniej liczby czujników temperatury w pomieszczeniach.

www.afriso.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here