Ekstraniskie kolano odpływowe TECEdrainline

Odwodnienie liniowe TECEdrainline to kompletny system złożony z rynien, rusztów i akcesoriów montażowych. Ofertę uzupełniają kolana odpływowe dostosowane do różnych wymagań i warunków instalacyjnych.

ekstraniskie kolano odplywowe tecedrainline - Ekstraniskie kolano odpływowe TECEdrainline

Ekstraniskie kolano TECEdrainline w wylotem bocznym, podłączane do przewodu kanalizacyjnego DN 40, montowane jest na korpusie rynny. Sprawdza się w sytuacjach, gdy całkowita wysokość montażowa, tzn. odległość dolnej krawędzi odpływu od górnej krawędzi rynny, jest równa bądź większa niż 67 mm. Ekstra niskie kolano odpływowe gwarantuje wydajność odpływu na poziomie 0,5 l/s lub 0,6 l/s – w sytuacji, gdy nie zastosowano rurki spiętrzającej, dzięki czemu wysokość wody stojącej jest zredukowana nawet do 20 mm.
Problem nieprzyjemnego zapachu, będącego wynikiem parowania stojącej wody, rozwiązuje dwustopniowy syfon membranowy. Wyposażona w rurkę spiętrzającą wkładka membranowa stanowi zaporę dla piany i insektów.
Dzięki systemowi odwodnienia liniowego TECEdrainline tradycyjną kabinę prysznicową można zastąpić prysznicem bez brodzika.

www.tece.pl

test
Poprzedni artykułSzkolenia ze sterowania systemami grzewczymi i ogrzewania podłogowego
Następny artykułBezpieczna praca z oświetleniem DEWALT

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here