ESBE – komfort, bezpieczeństwo i oszczędność energii

SBE oferuje bogaty asortyment sterowników z zintegrowanym siłownikiem i czujnikiem temperatury. Sterownik ESBE zmniejsza zużycie energii nawet o 24% w porównaniu do ręcznego sterowania. Dla właściciela domu często oznacza to oszczędność w wysokości rocznego zużycia.

Nowe sterowniki ESBE - komfort, bezpieczeństwo i oszczędność energii

Model ESBE CRB to sterownik zintegrowany z siłownikiem, pracujący w oparciu o wskazania czujnika temperatury wewnętrznej, który cechuje prostota obsługi oraz łatwa i szybka instalacja. Jest tak zaprojektowany, aby zapewnić maksymalny komfort obsługi i oszczędność w zużyciu energii koniecznej do ogrzania domu. Sterownik składa się z dwóch elementów: modułu siłownika i modułu pokojowego z wyświetlaczem. Regulacja odbywa się na podstawie wskazań wewnętrznego czujnika i temperatury docelowej, którą można w prosty sposób ustawić przy użyciu modułu pokojowego z wyświetlaczem. Siłownik może być połączony (CRB110) z modułem pokojowym za pomocą przewodu lub bezprzewodowo (CRB120), drogą radiową. Zalecane zastosowanie z zaworami serii ESBE VRG i VRB zapewnia doskonałą precyzję regulacji i łatwość montażu.

 

REKLAMA


ESBE CRA110 jest połączeniem siłownika i sterownika przeznaczonego do nieprzerwanego sterowania temperaturą przepływu z regulacją w zakresie od 5 do 95°C. Przeznaczony dla zaworów od DN15-50, montuje się z łatwością na 3 i 4 drogowych zaworach serii VRG lub VRB. Temperaturę ustawia się za pomocą prostego w obsłudze interfejsu z manipulatorem i wyświetlaczem. W przypadku aplikacji do DN 150, zaleca się stosowanie CRA120.

www.esbe.eu

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *