FERRO wzbogaca ofertę armatury gazowej!

FERRO wzbogaciła swój asortyment o kolejny nowoczesny przewód do gazu. Nowy model węża posiada w odróżnieniu od pozostałych inną końcówkę – z jednej strony znajduje się gwint zewnętrzny.

Wąż do gazu nakr-wkr G1/2 x R1/2 DN12 PVCWąż do gazu nakr-wkr G1/2 x R1/2 DN12 PVC

Węże do gazu należące do oferty firmy to bezpieczne, metalowe przewody przyłączeniowe o nieograniczonym promieniu zgięcia do przyłączania urządzeń domowych zasilanych paliwami gazowymi o ciśnieniu niższym niż 0,5 bara i maksymalnej temperaturze roboczej 60°C. Posiadają one potrójne zabezpieczenia. Powierzchnia przewodów zastała pokryta powłoką PVC a pancerz i rurę spiralną wykonano ze stali nierdzewnej.

Węże do gazu firmy Ferro spełniają wymagania normy PN-EN 14800 i zostały wprowadzone na rynek zgodnie z postanowieniami systemu 1, czyli z pełnym udziałem jednostki notyfikowanej i znakowaniem CE, co oznacza, że są odpowiednie do używania w miejscach objętych przepisami dotyczącymi reakcji na ogień, a ich wytrzymałość wynosi 650°C przez 30 minut. W ofercie firmy FERRO znajdziemy modele o długości 50, 75, 100, 125, 150 oraz 200cm.

REKLAMA


Przewody posiadają 5. letnią gwarancję użytkowania.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *