Forum Wentylacja – nowa lokalizacja, nowe pomysły

  Stowarzyszenie Polska Wentylacja rozwija pomysł spotkania branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej od 2003 roku. Od początku wsłuchujemy się w oczekiwania branży i jej potrzeby. Dzięki temu już od wielu lat Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja jest nie tylko największą imprezą targową w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej, ale jest także oceniane jako najważniejsze wydarzenie w branży.

  Forum Wentylacja - nowa lokalizacja, nowe pomysły

  FORUM 2014 w NOWYM MIEJSCU

  W tym roku wprowadzamy szereg zmian ważnych zarówno dla wystawców jak i zwiedzających. Największa zmiana to nowa lokalizacja targów. Dynamiczny rozwój wystawy, zwiększająca się z roku na rok powierzchnia wystawiennicza oraz liczba odwiedzających spowodowały, iż podjęliśmy decyzję o przeniesieniu imprezy do nowego obiektu. Targi w roku 2014 odbędą się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska zlokalizowanym przy ul. Marsa 56C w Warszawie. W nowoczesnym obiekcie, na powierzchni ponad 5000 m2, na jednym poziomie, znajdzie się część wystawiennicza oraz seminaryjna. Na terenie ekspozycji zostaną zbudowane dwie niezależne sale seminaryjne na ok. 200 osób każda. Dzięki temu słuchacze seminariów o wiele łatwiej będą mogli uczestniczyć w wykładach będąc jednocześnie w bliskim sąsiedztwie wystawców.

  Nowy, profesjonalny obiekt zapewni komfortowe warunki zarówno dla wystawców, jak i zwiedzających. Nowoczesna hala wystawiennicza, przestronny, wyposażony w multimedia hol recepcyjny, parking naziemny i podziemny na 1500 miejsc, zaplecze cateringowe (bar, punkty kawowe) stwarzają dogodne warunki do zapoznania się z ofertą rynkową. Jednocześnie prosty dojazd – bezpośrednie sąsiedztwo tras szybkiego ruchu i przystanków komunikacji miejskiej (11 linii autobusowych oraz kolejka SKM) ułatwią zwiedzającym dotarcie.

  NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WYSTAWCÓW

  W nowej hali wystawowej stworzyliśmy dogodne warunki ekspozycyjne dla wystawców. Duże stoiska i nowoczesna infrastruktura techniczna umożliwiają eksponowanie bardziej różnorodnych i większych urządzeń niż dotychczas. Spotkało się to z dużym zainteresowaniem branży. Już dziś wiemy, że Wystawcy będą wzbogacać formę promocji swoich wyrobów i usług wykorzystując różnego rodzaju nośniki reklamowe, zarówno tradycyjne, jak i multimedialne. Tradycyjne wyroby pokażą w bardziej atrakcyjny sposób, dostarczą jednocześnie zwiedzającym więcej informacji.

  UDOGODNIENIA DLA ZWIEDZAJĄCYCH

  Forum Wentylacja - nowa lokalizacja, nowe pomysły

  NOWA FORMA REJESTRACJI i ZAKUPU BILETU

  Aby ułatwić wejście na teren targów i szybszą rejestrację uczestników seminariów wprowadzamy możliwość bezpośredniego zakupu biletu na targi oraz rejestrację on-line. Już wkrótce na stronie internetowej Forum www.forumwentylacja.pl pojawi się specjalna aplikacja, za pomocą której będzie można kupić bilet i tym samym uniknąć kolejek w punkcie rejestracji bezpośrednio na targach. Za bilety będzie można płacić przelewami on-line i tradycyjnymi oraz kartami kredytowymi. Wszystkich odwiedzających Forum zachęcamy do skorzystania z tej formy rejestracji a tym, którzy z niej skorzystają zapewnimy oddzielny punkt odbioru identyfikatorów umożliwiający szybkie wejście na teren targowy.

  AUTOKAREM NA FORUM 2014

  Gdańsk, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków i Rzeszów – z tych miastach wyruszą specjalne autokary, które przywiozą uczestników na targi. W ramach pakietowej usługi zapewnimy transport do/z Warszawy, bilet wstępu na targi i seminaria, posiłek i aromatyczną kawę. Korzystając ze zorganizowanego przejazdu będzie można łatwo i komfortowo dotrzeć bezpośrednio na tereny targowe oraz wejść specjalnym szybkim wejściem na teren ekspozycji. Zorganizowany przyjazd autokarem to naszym zdaniem interesująca alternatywa dla indywidualnych przyjazdów. Czas podróży można wykorzystać na wypoczynek, aby jak najefektywniej spędzić czas na targach. Nie bez znaczenia będzie także atrakcyjny koszt przejazdu. Szczegóły oferty już wkrótce na www.forumwentylacja.pl

  WYDARZENIA FORUM

  Grupą docelową, do której kierujemy zaproszenie udziału w FORUM 2014 są specjaliści branżowi: projektanci, wykonawcy, handlowcy, producenci, dystrybutorzy, inwestorzy, pracownicy naukowi, architekci i studenci. Forum 2014 to przegląd najnowszej oferty wyrobów i usług dedykowanych technice wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej – na Forum będzie można zapoznać się z ofertą wszystkich, liczących się w branży producentów i dystrybutorów.

  Odwiedzający będą mogli uczestniczyć także w wydarzeniach towarzyszących FORUM 2014:

  Forum Wentylacja - nowa lokalizacja, nowe pomysły

  ARENA TECHNOLOGII 2014

  To strefa prezentacji i możliwość bezpośredniego porównania produktów różnych producentów na specjalnie wydzielonej powierzchni targowej.

  Tematem przewodnim ARENY 2014 będą rekuperatory oraz małe centrale wentylacyjne .

   

   

   

   

  Forum Wentylacja - nowa lokalizacja, nowe pomysły

  NAJCIEKAWSZY PRODUKT 2014

  To konkurs na produkt wyróżniający się wśród oferty rynkowej wyrobów i urządzeń oraz usług dla branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej.

  Najciekawszy produkt wybierany jest w trzech kategoriach: Wentylacja, Klimatyzacja, Bezpieczeństwo pożarowe.

  W konkursie głosują zwiedzający targi.

   

   

  Forum Wentylacja - nowa lokalizacja, nowe pomysły

  SEMINARIA I PREZENTACJE

  Równolegle z targami odbywa się dwudniowy cykl wydarzeń seminaryjnych.

  Wykłady, prezentacje, pokazy przeznaczone dla projektantów, instalatorów, architektów prowadzone są przez niezależnych, najwyższej klasy specjalistów.

  W dwóch salach na ok. 200 osób odbędzie się kilkadziesiąt wystąpień i prezentacji.

  FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2013 podsumowanie:

  • Największa w Polsce specjalistyczna impreza B2B dla branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej
  • Przegląd nowości rynkowych
  • 122 Wystawców
  • 2 800 zwiedzających profesjonalistów
  • 3 800 m2 powierzchni targowej
  • 2 sale konferencyjne na 200 osób każda
  • 51 prezentacji i wykładów na seminariach
  • 44 produkty zgłoszone do Konkursu
  • Pakiety wystawiennicze dla Wystawców – zabudowane stoiska pod klucz

  Źródło: Stowarzyszenie Polska Wentylacja

   

  Poprzedni artykułWentylacja mechaniczna i odzyskiwanie ciepła
  Następny artykułWeź udział w konkursie i wygraj podtynkowe radio LCD Gira

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj