FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA – największe wydarzenie branży już w marcu 2013r.

Organizowane przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja unikatowe wydarzenie biznesowe FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2013 odbędzie się w dniach 5-6 marca 2013r.w Warszawie.

FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2013

Forum to największa w Polsce wystawa techniki wentylacyjnej, klimatyzacyjnej oraz chłodniczej, wyjątkowe spotkanie branżowe producentów, dystrybutorów, projektantów, instalatorów, użytkowników instalacji, inwestorów i firm wykonawczych.
W jubileuszowej, ubiegłorocznej X-edycji udział wzięło 138 wystawców i prawie 3.000 zwiedzających.

Główne wydarzenia FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2013 to:

  • ARENA TECHNOLOGII – specjalna strefa prezentacji i możliwość bezpośredniego porównania produktów różnych producentów na specjalnie wydzielonej powierzchni targowej. Tematem przewodnim ARENY będą produkty, systemy i technologie szczególnie polecane do zastosowania w obiektach hotelowych (konferencyjnych i rekreacyjnych) oraz restauracyjnych.
  • NAJCIEKAWSZY PRODUKT 2013 – konkurs na produkt wyróżniający się wśród oferty rynkowej wyrobów i urządzeń oraz usług dla branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej, cieszący się największym zainteresowaniem branżystów. Najciekawszy produkt wybierają zwiedzający, a laureat konkursu jest promowany we wszystkich publikacjach Forum w prasie i w Internecie. Nowością 2013r. będzie wprowadzenie kategorii tematycznych. Głosowanie nastąpi w kategoriach:
    • Wentylacja,
    • Klimatyzacja,
    • Bezpieczeństwo pożarowe.
  • SEMINARIA I PREZENTACJE – równolegle z targami odbywa się dwudniowy cykl wydarzeń seminaryjnych. Wykłady, prezentacje, pokazy przeznaczone dla projektantów, instalatorów, architektów prowadzone będą przez niezależnych, najwyższej klasy specjalistów. Równolegle w kliku salach odbędzie się kilkadziesiąt wystąpień cieszących się rokrocznie ogromnym zainteresowaniem licznie odwiedzających targi profesjonalistów.

REKLAMA


«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *