Gładkie powierzchnie

SKROBAK ELEKTRYCZNY

Gładkie i czyste powierzchnie to podstawa do przymocowania urządzeń. Nie zawsze, na placu budowy jest możliwość rozpoczęcia szeroko pojętych prac instalacyjnych w idealnych warunkach. Bardzo często, to instalator, musi sam oczyścić sobie teren w taki sposób, aby dalsza jego praca przebiegała już bez przeszkód — wyrównać podłoże pod urządzenia grzewcze czy usunąć resztki kleju po niechlujnym glazurniku. W takich sytuacjach niezastąpiony będzie elektryczny skrobak.

Gładkie powierzchnie

Nowy skrobak elektryczny Skil Masters, model 7720, pozwala oszczędzić czas i siły przy wykonywaniu prac związanych z oczyszczaniem oraz wygładzaniem powierzchni. Dzięki temu jest odpowiednim narzędziem dla pragmatycznych profesjonalistów, dla których efektywność i szybkość pracy mają podstawowe znaczenie. Urządzenie jest dostępne w sprzedaży od września.

Wysoka moc silnika (250 W) i ergonomiczne wzornictwo sprawiają, że skrobak 7720 jest idealnym narzędziem do prac remontowych. Można go wykorzystać np. do usuwania resztek zaprawy klejowej po skuciu płytek lub oczyszczenia podłogi z taśmy mocującej do wykładzin. Jego kompaktowe wymiary ułatwiają pracę. Skrobak jest komfortowy w użyciu dzięki ergonomicznie ukształtowanej obudowie pokrytej miękką okładziną Softgrip oraz dodatkowej powierzchni chwytowej z tyłu, która umożliwia lepsze dociśnięcie urządzenia do powierzchni. 3-stopniowa regulacja prędkości zapewnia lepsze dopasowanie tempa pracy do właściwości powierzchni – od zgrubnego oczyszczania dużych powierzchni do delikatnej obróbki wykończeniowej.

REKLAMA


Urządzenie przeznaczone jest do pracy na różnych powierzchniach i dlatego można je nabyć z 15 akcesoriami. W wyposażeniu skrobaka użytkownicy znajdą 5 szerokich i 5 wąskich ostrzy, 3 dłuta szerokie i 2 dłuta wąskie. Wszystkie akcesoria montowane są i demontowane beznarzędziowo, a sama operacja wymiany zajmuje dosłownie parę chwil.

Wytrzymała konstrukcja skrobaka 7720 jest zgodna z koncepcją solidnych i wytrzymałych narzędzi Skil Masters przeznaczonych do użytku profesjonalnego. Pokrywa korpusu jest wykonana z twardego, ale lekkiego magnezu, co zapewnia urządzeniu niezawodność i długą żywotność. Podobnie jak wszystkie elektronarzędzia Skil Masters, także nowy skrobak 7720 jest dostarczany wraz z solidną, płócienną torbą narzędziową. Torba umożliwia łatwe przechowywanie samego narzędzia oraz akcesoriów, przystawek i zestawu narzędzi ręcznych, potrzebnych użytkownikom profesjonalnym w codziennej pracy.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *